Michał Szpak zdradził szczegóły zaręczyn
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Która z gwiazd podoba się Michałowi Szpakowi? Artysta wyznał prawdę!

„Interesuje mnie dojrzała rubryka”

Weronika Kostyra 3 października 2018 08:30
Michał Szpak zdradził szczegóły zaręczyn
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak jest jedną z bardziej barwnych postaci w polskich show-biznesie. Młody artysta zawdzięcza sukces ciężkiej pracy, ale też wyrazistemu wizerunkowi. Jego wygląd długo zaskakiwał polską publiczność, lecz teraz wszyscy doceniają jego talent muzyczny. Wokalista przeszedł długą drogą, aby osiągnąć to, co ma teraz. Miesiąc temu wydał nowy album zatytułowany Dreamer. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swojej karierze.

Michał Szpak o swoim stylu i karierze

Michał Szpak nie tylko zmienił swój muzyczny styl, wydając dojrzałą płytę w języku angielskim. Inny jest też jego styl ubierania się, co sam dowcipnie skomentował: „Myślę, że powinno powstać muzeum stylizacji Michała Szpaka z 2011 roku”.

Początki jego muzycznej kariery nie były łatwe, jednak przyszedł moment, kiedy wokalista zyskał pewność, że odniesie sukces: „Jak wydałem ten pierwszy album, tę EP-kę, ja do niej bardzo często wracam. To zostało gdzieś tam zrzucone na bok, totalnie zignorowane. Później przyszedł jakiś taki okres w moim życiu buntu przeciwko i totalnie wtedy wystrzeliłem stylizacyjnie jako ja. Pamiętam taki moment, kiedy był marazm, i jechałem wtedy z przyjaciółką Pauliną Biernat i dostałem taki dziwny impuls, że będzie dobrze. Pochodzę z rodziny, która nie była mi w stanie zafundować życia w Warszawie. To, że po X-Factorze mieszkam w Warszawie to mogę sobie sam na to pozwolić”, wyznał.

Artysta nie pochodzi z bogatej rodziny i wszystko zawdzięcza tylko sobie. Gwiazdorskie zarobki nie zmieniły go jednak – zawsze chętnie wraca do rodzinnego Jasła i pomaga rodzinie. „Moja rodzina zawsze może liczyć na moje wsparcie. To jest mój filar. Rodzina jest najważniejsza w życiu, nie ważne co się będzie działo”, powiedział.

Kuba Wojewódzki w rozmowie nawiązał także to rozmowy z Michałem Szpakiem z 2011 roku. Wtedy młody piosenkarz wyznał, że jest jeszcze prawiczkiem. Teraz, po siedmiu latach, prowadzący znów zapytał go o seksualność na co Michał odpowiedział: „Interesuje mnie dojrzała rubryka. (...) Kinga Rusin jest super”.

Padło także pytanie, dlaczego Michał Szpak nie bierze udziału w projektach takich jak Męskie granie. „Nie potrafię odpowiedzieć ci na to pytanie, ale zgodziłbym się tam wystąpić. Moja osoba jest w bardzo specyficznym położeniu. Wiesz sam o co mi chodzi. Jestem facetem trudnym do zdefiniowania”, odpowiedział artysta.

Jesteście fanami Michała Szpaka? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.