Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
HALLOWEEN 2022

Michał Szpak postawił w Halloween na krótkie włosy! Przebrał się za kolegę z branży...

Wygląda jak Ralph Kamiński? Fani są zachwyceni

Rafał Kowalski 30 października 2022 15:00
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Halloween 2022 dopiero jutro, ale już od piątku wiele osób wykorzystuje wolne dni do świętowania tego cieszącego się coraz większą popularnością wydarzenia. Nie inaczej zrobił Michał Szpak, który wpadł na pomysł zostania na jeden dzień… Ralphem Kamińskim! Wyszło mu?

Michał Szpak jako Ralph Kamiński i odwrotnie

Kilka chwil temu na Instagramie reprezentanta Polski na Eurowizji 2016 pojawił się niecodzienny film. Widzimy na nim wchodzącego do windy Michała Szpaka, który nagle przemienia się w osobę o krótszych włosach obciętych na pieczarkę. Do tego złota, świecąca marynarka, eleganckie spodnie z tego samego materiału i… maska jokera!

Z opisu jasno wynikało, za kogo przebrał się wokalista. „Hallo Rafal
Bal @ralphkaminski, Style by @jowiszja”, napisał podkreślając, że ma swoje alter ego.

Pomysł bardzo spodobał się Ralphowi, który napisał w komentarzach „KOCHAM!” i udostępnił wideo u siebie na profilu. Nie mniej zachwyceni byli fani artystów: „Extra 😂😂 Pasuje Ci to przebranie za Ralpha ❤️ Może kiedyś wspólny duecik, byłoby super”, „świetne!!”; pisali.

CZYTAJ TEŻ: Michał Szpak szczerze o swojej orientacji: „Jestem osobą panseksualną”. Muzyk marzy również o zostaniu rodzicem

Co ciekawe, rok temu to Ralpf przebrał się za Michała – zobaczcie archiwalne zdjęcie.

Ralph Kamiński
Fot. Artur Zawadzki/REPORTEr

Ralph Kamiński i Michał Szpak są rodziną

Zarówno Rafał Kamiński i Michał Szpak pochodzą z Jasła. Panowie są rówieśnikami i kuzynami. Żaden z nich nie mówił jednak o tym nigdy bezpośrednio. Ralph unikał wręcz odpowiedzi na to pytanie, gdy był gościem Kuby Wojewódzkiego. Fani sądzą, że muzycy nie chcą być postrzegani przez luźne więzy rodzinne.

Zobacz również: Michał Szpak zachwycił widzów i zdobył Bursztynowego Słowika! Jego droga do sławy nie była prosta

Faktem jest, że wokaliści spędzali razem czas podczas Bożego Narodzenia 2017 – zdjęcie pod tekstem. Artyści jako nastolatkowie śpiewali też w jednej formacji. „Michał Szpak i ja śpiewaliśmy w chórze na SZOŁ w kościele! Pani Ewa (moja pierwsza instruktorka śpiewu) pokazała mi to znalezisko”, pisał Ralph na Facebooku.

Wiedzieliście o tym? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.