Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Szpak pokazał wyjątkowe rodzinne zdjęcie! „Nie ma jak z Tatą na szlaku”

Wokalista i jego najbliżsi wypoczywają w górach

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 16:59
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak nigdy nie ukrywał, jak ważna jest dla niego rodzina. Wsparcie najbliższych to najlepsza motywacja dla utalentowanego wokalisty. Artysta dba o ich prywatność, dlatego rzadko publikuje rodzinne zdjęcia na portalach społecznościowych, ale ostatnio zrobił wyjątek, pozując do selfie z ojcem Andrzejem. Panowie spędzają razem czas w malowniczych górach.

Michał Szpak na zdjęciu z ojcem

Jeden z najbardziej lubianych jurorów programu The Voice of Poland nie jest jedynakiem – ma dwie siostry, Marlenę i Ewę, oraz brata Damiana. W 2015 roku rodzeństwo straciło ukochaną matkę, i od tego czasu to ojciec jest ich największym wsparciem. Wydaje się, że zamiłowanie do muzyki Michał Szpak odziedziczył właśnie po nim – Andrzej Szpak śpiewał kiedyś w chórze.

„Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją”, mówił wokalista w rozmowie z portalem viva.pl. „Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. Nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości”.

Rodzina pozostaje najważniejsza w życiu artysty, dlatego każdą wolną chwilę poświęca bliskim. Właśnie wybrali się razem w góry, a fotografie z tego wyjazdu pojawiły się na portalach społecznościowych piosenkarza. Na jednej z nich pozuje do selfie z ojcem Andrzejem. „Nie ma jak z Tatą na szlaku. Dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia”, napisał piosenkarz pod zdjęciem, udostępnionym na Facebooku.

Komentujący zachwycają się nie tylko przepięknym krajobrazem w tle, ale i faktem, że pomimo widocznych różnic, panowie są do siebie bardzo podobni. Zobaczcie sami! 

Nie ma jak z Tatą na szlaku, Dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia 🤘🏼

Opublikowany przez Michała Szpaka Środa, 16 grudnia 2020

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.