Michał Piróg
Fot. Instagram @michalpirog
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Piróg w mocnych słowach odpowiada Kai Godek!

„Czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani”

Redakcja VIVA! 23 maja 2019 13:56
Michał Piróg
Fot. Instagram @michalpirog

Niedawna wypowiedź Kai Godek wywołały skandal. Działaczki pro-life stwierdziła, że homoseksualiści chcą prawa do adopcji dzieci jedynie po to, żeby molestować je seksualnie oraz gwałcić. Jej słowa zbulwersowały całe środowisko LGBT. Michał Piróg postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć na słowa Godek.

Michał Piróg żąda przeprosin od Kai Godek

W programie Polsat News Kaja Godek nawiązała do dyskusji jaką wywołał w Polsce film braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu. „Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich”, stwierdziła kandydatka w wyborach do Europarlamentu. „Zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty. PiS utrzymuje Konwencję stambulską, która jest bazą do kolejnych postulatów lobby LGBT. Możecie zamknąć oczy, ale film Sekielskiego potwierdza, że to geje gwałcą dzieci”, dodała.

Kontrowersyjna wypowiedź była szeroko komentowana. Michał Piróg, który jawnie mówi o swojej orientacji seksualnej, postanowił odpowiedzieć Kai Godek na Facebooku. „Czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest escortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie (przecież są takie kobiety,) Wyjątki nie stanowią reguły . Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny bo nie bywa w ciąży”, napisał. Poparło go wiele osób, które nie zgadzają się z wypowiedzią Godek – uważają ją za absurdalną i mocno obraźliwą. 

Kaja Godek
Fot. East News

Michał Piróg
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.