Uroczysta premiera spektaklu "Prezent Urodzinowy" w Teatrze Capitol, Marcin Łopucki z córkami, Katarzyna Skrzynecka, 2022
Fot. Kurnikowski/AkPA
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Łopucki z córkami na premierze. Wszyscy patrzyli na Alikię Ilię i Paulę

Nie można było oderwać od nich wzroku

Olga Figaszewska 25 października 2022 12:18
Uroczysta premiera spektaklu "Prezent Urodzinowy" w Teatrze Capitol, Marcin Łopucki z córkami, Katarzyna Skrzynecka, 2022
Fot. Kurnikowski/AkPA

Wspierają się, motywują i są przy sobie w najważniejszych momentach. Teraz było podobnie. Marcin Łopucki z córkami pojawił się na premierze spektaklu Prezent urodzinowy w Teatrze Capitol. Katarzyna Skrzynecka występuje w nowej sztuce u boku Radosława Pazury, Rafała Cieszyńskiego, Dominiki Kryszczyńskiej czy Tomasza Schimscheinera. 

Bliscy Katarzyny Skrzyneckiej na premierze spektaklu 

Dla Katarzyny Skrzyneckiej był to wyjątkowy dzień. 24 października odbyła się premiera sztuki Prezent urodzinowy w Teatrze Capitol.

„Dobry wieczór, w garderobie przed spektaklem, a właściwie już w trakcie. Właśnie zaczęła się premiera spektaklu "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol. Koledzy już zaczęli, a moja postać pojawia się za chwilę. Życzcie nam powodzenia mili państwo. Od dziś "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol. Trzymajcie za nas kciuki na premierze, musimy zasłużyć na brawa i kwiatek”, mówiła gwiazda przed występem.

Czytaj też: Trudny czas dla Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża. „Jest to dla nas rzeczywiście próba przetrwania”

Aktorka nie kryła swojej ekscytacji. Sztuka została też ciepło przyjęta przez widzów, którzy dzielili się z Katarzyną Skrzynecką swoimi wrażeniami. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd show-biznesu. Wśród gości pojawili się bliscy aktorki. Katarzynę Skrzynecką z widowni wspierali Marcin Łopucki z córkami: Alikią Ilią i Paulą, którzy zawsze towarzyszą jej na premierach. Chętnie pozowali do wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Z pasierbicą łączy Katarzynę Skrzynecką wyjątkowa więź. „Paula jest cudowną, mądrą, rozważną dziewczyną. Bardzo się lubimy i szanujemy”, mówiła aktorka w jednym z wywiadów. Gwiazda może liczyć na ogromne wsparcie bliskich. Są dumni z jej osiągnięć. A to stanowi ogromną siłę napędową dla aktorki.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki to duet idealny. Są szczęśliwi, uzupełniają się mimo odmiennych charakterów. „Mimo że jestem spontaniczna i mam mnóstwo szalonych pomysłów, w ogóle nie uwiera mnie to, że Marcin jest taki uporządkowany. Ja jestem ekstrawertyczna, dużo gadam, ciągle się śmieję. Mój mąż jest powściągliwy, stonowany, rzadko się odzywa, sporo obserwuje, zanim się przed kimś otworzy, musi mu zaufać. Różnimy się, każde z nas jest inne, ale zupełnie nam to nie przeszkadza, wręcz odwrotnie”, mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą.pl.

Aktorka zapozowała z bliskimi do kilku zdjęć. Uśmiech nie schodził z ich twarzy i trudno było oderwać od nich wzrok. Internuci pospieszyli z komplementami. Alikia Ilia i Paula zachwyciły fanów gwiazdy! 

Zobacz, jak się prezentowali!  

Sprawdź też: Oświadczył się po dwóch tygodniach znajomości. Oto historia miłości Joszka i Debory Brodów

Uroczysta premiera spektaklu
Fot. VIPHOTO/East News

Uroczysta premiera spektaklu
Fot. VIPHOTO/East News

Uroczysta premiera spektaklu "Prezent Urodzinowy" w Teatrze Capitol, Marcin Łopucki z córkami, 2022

Uroczysta premiera spektaklu
Fot. Kurnikowski/AkPA

Uroczysta premiera spektaklu
Fot. Uroczysta premiera spektaklu "Prezent Urodzinowy" w Teatrze Capitol, Marcin Łopucki z córkami, Katarzyna Skrzynecka, 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.