Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Skrzynecka ma drugą „córeczkę”?! Jest dużo starsza od Alikii...

Aktorka pokazała wspólne zdjęcie

Rafał Kowalski 10 listopada 2019 18:48
Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Prawie 9 lat temu Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Media informowały przez kilka dni o tym, jak czuje się znana aktorka i jej dziecko. Dużo miejsca poświęcono też nietypowemu jak polskie standardy imieniu córeczki, która nazywa się Alikia. Jak to więc możliwe, że nagle gwiazda podzieliła się zdjęciami z drugą córką? I to dużo starszą od siedmioletniej Alikii…

Kim jest Paulina Łopucka?

W trakcie zeszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paulina, bo tak ma na imię 23-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Aktorka w trakcie tegorocznego Święta Zmarłych podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym widać Paulinę.

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paulina i Dawid. Niestety matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda 24-letnia Paulina. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie ją zobaczyć, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Nawet jej profil na Instagramie jest dla nieznajomych zamknięty. Podobna do taty? 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.