Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

10-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 26-latka to prawdziwa piękność

Jakie macocha i pasierbica utrzymują ze sobą relacje?

Rafał Kowalski 16 września 2022 08:01
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

10 lat temu spełniło się wielkie marzenie Katarzyny Skrzyneckiej... aktorka została mamą! Wraz z mężem, Marcinem Łopuckim, doczekali się swojej pierwszej wspólnej pociechy, Alikii. Okazuje się jednak, że dziewczynka ma... starszą siostrę! Kim jest Paula Łopucka i jakie macocha i pasierbica mają relacje?

Kim jest druga córka aktorki, Paula Łopucka?

Kiedy aktorka zdradziła internautom, że czuje się mamą aż dwóch córek? Po raz pierwszy w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku. Katarzyna Skrzynecka podzieliła się wtedy z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paula, bo tak ma na imię 26-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Sportowiec został tatą w wieku 21 lat. Wtedy urodziła się nie tylko Paula, ale i jej brat Dawid. Katarzyna Skrzynecka w swoich mediach społecznościowych dzieli się wieloma rodzinnymi kadrami, na których widać Paulę. Pasierbica jest obecna na wszystkich rodzinnych spotkaniach i świętach. Widać, że wszyscy bardzo dobrze odnajdują się w swoim towarzystwie. 

Jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła bardzo uroczą fotografię z okazji Dnia Matki w 2021 roku. Pozuje na niej z dwiema córkami, Alikią Ilią oraz Paulą Łopuckimi. „Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś MiMi. Starsza, dorosła córeczka podchwyciła i tak zostało a ja to KOCHAM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MIŁOŚCIĄ ŚWIATA. Moje Kochane  DOTI i Dedi. DZIĘKUJĘ, że wszyscy jesteście moim NAJPIĘKNIEJSZYM SENSEM ŻYCIA”, napisała wzruszona gwiazda pod fotografią.

Paula bardzo chętnie towarzyszy swojej przyszywanej mamie także na imprezach branżowych. Rok temu w październiku cała rodzina pokazała się na premierze spektaklu "Kochane pieniążki" w Teatrze Capitol. 

Z kolei na początku września 2020 roku ulubienica publiczności opublikowała piękny kadr z Grecji. „Córeczka w moim obiektywie. Fotografia to moja cicha pasja... Bywa jak malowanie obrazów. Zwłaszcza z tak śliczną Modelką”, napisała mając na myśli Paulę Łopucką. Musimy przyznać, że z kolorowej nastoletniej dziewczynki, którą jeszcze niedawno była, zmieniła się w piękną młodą kobietę. Teraz 26-latka to prawdziwa dama!

Potwierdza to fotografia z Bożego Narodzenia 2020. Wielbiciele aktorki wspomnieli w komentarzach, że choć Paula nie jest biologiczną córką gwiazdy, to jest bardzo do niej podobna! Musimy przyznać, że coś w tym jest. Zgadzacie się?

Czytaj też: Straciła dla niego głowę, zamiast ślubu był miłosny zawód. Historia Katarzyny Skrzyneckiej i Ferida Lakhdara

Z kolei najnowsze zdjęcie z macochą i siostrą na profilu Instagramowym Pauli pochodzi sprzed kilku tygodni. Wszystkie trzy na pięknym, wakacyjnym kadrze uśmiechają się do obiektywu.

Paula Łopucka, druga córka Kasi Skrzyneckiej, jest zakochana

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paula i Dawid. Niestety, matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Paula, która na co dzień pasjonuje się kosmetologią. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie zobaczyć 26-latkę, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Na szczęście jej profil na Instagramie  @paulalopucka jest otwarty. To właśnie z niego dowiedzieliśmy się, że córka Marcina Łopuckiego jest zakochanaWielka RADOŚĆ, widzieć Cię tak SZCZĘŚLIWĄ Kochanie”, tak Kasia Skrzynecka skomentowała zdjęcie, na którym Paulina przytula się do swojego partnera.

Życzymy wiele szczęścia! 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka dodała nagranie z córką, które nie spodobało się jej niektórym fanom 

Katarzyna Skrzynecka z Alikią Ilią i Paulą Łopuckimi:

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, córką Alikią i Paulą Łopucką:

Paula Łopucka z przyrodnią siostrą, Alikią Ilią Łopucką: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołego jajka 🐣🐥🌷⚘💐

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulinnkaaxd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.