Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Skrzynecka ma drugą „córeczkę”?! Jest dużo starsza od Alikii...

Aktorka pokazała wspólne zdjęcie

Rafał Kowalski 26 maja 2020 16:46
Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Dziewięć lat temu Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Media informowały przez kilka dni o tym, jak czuje się znana aktorka i jej dziecko. Dużo miejsca poświęcono też nietypowemu jak polskie standardy imieniu córeczki, która nazywa się Alikia. Jak to więc możliwe, że nagle gwiazda podzieliła się zdjęciami z drugą córką? I to dużo starszą od dziewięcioletniej Alikii… Zobacz ich wspólne zdjęcia!

Kim jest Paulina Łopucka?

W trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paulina, bo tak ma na imię 24-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Aktorka w trakcie tegorocznych świąt Wielkanocnych podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym widać Paulinę.

„Wielkanoc na balkonie 🥰🍀🌷🐇🐣💞 a z Teściem w Bydgoszczy i resztą Rodziny oraz Przyjacioł widzimy się przez ekran.... telefonu, tabletu...kto co ma... 💞🌷🍀🐇🐣 ZDROWIA WSZYSTKIM”, podpisała je.

Podobną fotografię jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła z okazji Dnia Matki. Pozuje na niej z dwiema córkami, Alikią Ilią oraz Pauliną Łopuckimi.

„Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś MiMi. Starsza, dorosła córeczka podchwyciła i tak zostało a ja to KOCHAM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MIŁOŚCIĄ ŚWIATA. Moje Kochane  DOTI i Dedi. DZIĘKUJĘ, że wszyscy jesteście moim NAJPIĘKNIEJSZYM SENSEM ŻYCIA”, napisała wzruszona gwiazda pod fotografią.

Paulina Łopucka, druga córka Kasi Skrzyneckiej

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paulina i Dawid. Niestety, matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda 24-letnia Paulina. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie ją zobaczyć, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Nawet jej profil na Instagramie jest dla nieznajomych zamknięty. Podobna do taty? 

Katarzyna Skrzynecka z Alikią Ilią i Pauliną Łopuckimi:

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, córką Alikią i Pauliną Łopucką:

Paulina Łopucka z przyrodnią siostrą, Alikią Ilią Łopucką: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołego jajka 🐣🐥🌷⚘💐

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulinnkaaxd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.