Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 24-latka to prawdziwa piękność

Poznaj wyjątkową historię i zobacz zdjęcia zrobione przez aktorkę

Rafał Kowalski 10 września 2020 13:56
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Dziewięć lat temu Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Media informowały przez kilka dni o tym, jak czuje się znana aktorka i jej dziecko. Dużo miejsca poświęcono też nietypowemu jak polskie standardy imieniu córeczki, która nazywa się Alikia. Jak to więc możliwe, że nagle gwiazda podzieliła się zdjęciami z drugą córką? I to dużo starszą od dziewięcioletniej Alikii… Zobacz ich wspólne zdjęcia!

Kim jest Paulina Łopucka?

W trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paulina, bo tak ma na imię 24-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Aktorka w trakcie tegorocznych świąt Wielkanocnych podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym widać Paulinę.

„Wielkanoc na balkonie 🥰🍀🌷🐇🐣💞 a z Teściem w Bydgoszczy i resztą Rodziny oraz Przyjacioł widzimy się przez ekran.... telefonu, tabletu...kto co ma... 💞🌷🍀🐇🐣 ZDROWIA WSZYSTKIM”, podpisała je.

Podobną fotografię jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła z okazji Dnia Matki. Pozuje na niej z dwiema córkami, Alikią Ilią oraz Pauliną Łopuckimi.

„Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś MiMi. Starsza, dorosła córeczka podchwyciła i tak zostało a ja to KOCHAM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MIŁOŚCIĄ ŚWIATA. Moje Kochane  DOTI i Dedi. DZIĘKUJĘ, że wszyscy jesteście moim NAJPIĘKNIEJSZYM SENSEM ŻYCIA”, napisała wzruszona gwiazda pod fotografią.

Z kolei na początku września 2020 roku ulubienica publiczności opublikowała piękny kadr z Grecji. „Córeczka w moim obiektywie. Fotografia to moja cicha pasja... Bywa jak malowanie obrazów. Zwłaszcza z tak śliczną Modelką”, napisała mając na myśli Paulinę Łopucką. Musimy przyznać, że z kolorowej nastoletniej dziewczynki, którą jeszcze niedawno była, niewiele już zostało. Teraz 24-latka to prawdziwa młoda dama!

Paulina Łopucka, druga córka Kasi Skrzyneckiej

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paulina i Dawid. Niestety, matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Paulina, która na co dzień pasjonuje się kosmetologią. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie zobaczyć 24-latkę, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Na szczęście jej profil na Instagramie  @paulinnkaaxd jest otwarty. Podobna do taty? 

Katarzyna Skrzynecka z Alikią Ilią i Pauliną Łopuckimi:

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, córką Alikią i Pauliną Łopucką:

Paulina Łopucka z przyrodnią siostrą, Alikią Ilią Łopucką: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołego jajka 🐣🐥🌷⚘💐

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulinnkaaxd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.