Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 25-latka to prawdziwa piękność

Okazuje się, że Paula jest... zakochana!

Rafał Kowalski 17 lipca 2021 13:03
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Niemal 10 lat temu Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Media informowały przez kilka dni o tym, jak czuje się znana aktorka i jej dziecko. Dużo miejsca poświęcono też nietypowemu jak polskie standardy imieniu córeczki, która nazywa się Alikia. Jak to więc możliwe, że nagle gwiazda podzieliła się zdjęciami z drugą córką? I to dużo starszą od dziewięcioletniej Alikii… Zobacz ich wspólne zdjęcia!

Kim jest Paula Łopucka?

Kiedy aktorka zdradziła internautom, że czuje się mamą aż dwóch córek? Po raz pierwszy w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku. Katarzyna Skrzynecka podzieliła się wtedy z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paula, bo tak ma na imię 25-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Sportowiec został tatą w wieku 21 lat. Wtedy urodziła się nie tylko Paula, ale i jej brat Dawid. Aktorka w trakcie tegorocznych świąt Wielkanocnych podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym widać Paulę.

„Wielkanoc na balkonie 🥰🍀🌷🐇🐣💞 a z Teściem w Bydgoszczy i resztą Rodziny oraz Przyjaciół widzimy się przez ekran.... telefonu, tabletu...kto co ma... 💞🌷🍀🐇🐣 ZDROWIA WSZYSTKIM”, podpisała je.

Podobną fotografię jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła z okazji Dnia Matki. Pozuje na niej z dwiema córkami, Alikią Ilią oraz Paulą Łopuckimi. „Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś MiMi. Starsza, dorosła córeczka podchwyciła i tak zostało a ja to KOCHAM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MIŁOŚCIĄ ŚWIATA. Moje Kochane  DOTI i Dedi. DZIĘKUJĘ, że wszyscy jesteście moim NAJPIĘKNIEJSZYM SENSEM ŻYCIA”, napisała wzruszona gwiazda pod fotografią.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka o córce: „Nie wychowujemy jej na wymuskaną lalunię, trzymaną pod kloszem”

Z kolei na początku września 2020 roku ulubienica publiczności opublikowała piękny kadr z Grecji. „Córeczka w moim obiektywie. Fotografia to moja cicha pasja... Bywa jak malowanie obrazów. Zwłaszcza z tak śliczną Modelką”, napisała mając na myśli Paulę Łopucką. Musimy przyznać, że z kolorowej nastoletniej dziewczynki, którą jeszcze niedawno była, niewiele już zostało. Teraz 25-latka to prawdziwa młoda dama!

Potwierdza to tylko najnowsza fotografia z Bożego Narodzenia 2020. Wielbiciele aktorki wspomnieli w komentarzach, że choć Paula nie jest biologiczną córką gwiazdy to jest bardzo do niej podobna! Musimy przyznać, że coś w tym jest. Zgadzacie się?

Paula Łopucka, druga córka Kasi Skrzyneckiej. Zdjęcie z chłopakiem

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paula i Dawid. Niestety, matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Paula, która na co dzień pasjonuje się kosmetologią. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie zobaczyć 25-latkę, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Na szczęście jej profil na Instagramie  @paulalopucka jest otwarty. To właśnie z niego dowiedzieliśmy się pod koniec czerwca, że córka Marcina Łopuckiego przefarbowała się na blond i... jest zakochanaWielka RADOŚĆ, widzieć Cię tak SZCZĘŚLIWĄ Kochanie”, tak Kasia Skrzynecka skomentowała zdjęcie, na którym Paulina przytula się do swojego partnera.

Życzymy wiele szczęścia! 

Katarzyna Skrzynecka z Alikią Ilią i Paulą Łopuckimi:

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, córką Alikią i Paulą Łopucką:

Paula Łopucka z przyrodnią siostrą, Alikią Ilią Łopucką: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołego jajka 🐣🐥🌷⚘💐

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulinnkaaxd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.