Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 25-latka to prawdziwa piękność

Poznaj wyjątkową historię i zobacz zdjęcia zrobione przez aktorkę

Rafał Kowalski 27 grudnia 2020 14:36
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Dziewięć lat temu Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Media informowały przez kilka dni o tym, jak czuje się znana aktorka i jej dziecko. Dużo miejsca poświęcono też nietypowemu jak polskie standardy imieniu córeczki, która nazywa się Alikia. Jak to więc możliwe, że nagle gwiazda podzieliła się zdjęciami z drugą córką? I to dużo starszą od dziewięcioletniej Alikii… Zobacz ich wspólne zdjęcia!

Kim jest Paulina Łopucka?

Kiedy aktorka zdradziła internautom, że czuje się mamą aż dwóch córek? Po raz pierwszy w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku. Katarzyna Skrzynecka podzieliła się wtedy z wielbicielami kilkoma rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy młodą dziewczynę i jak się okazało w podpisie zdjęcia to… „córeczka” aktorki! Od razu spieszymy wyjaśnić, że Paulina, bo tak ma na imię 25-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku męża Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego. Aktorka w trakcie tegorocznych świąt Wielkanocnych podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym widać Paulinę.

„Wielkanoc na balkonie 🥰🍀🌷🐇🐣💞 a z Teściem w Bydgoszczy i resztą Rodziny oraz Przyjacioł widzimy się przez ekran.... telefonu, tabletu...kto co ma... 💞🌷🍀🐇🐣 ZDROWIA WSZYSTKIM”, podpisała je.

Podobną fotografię jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła z okazji Dnia Matki. Pozuje na niej z dwiema córkami, Alikią Ilią oraz Pauliną Łopuckimi. „Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś MiMi. Starsza, dorosła córeczka podchwyciła i tak zostało a ja to KOCHAM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MIŁOŚCIĄ ŚWIATA. Moje Kochane  DOTI i Dedi. DZIĘKUJĘ, że wszyscy jesteście moim NAJPIĘKNIEJSZYM SENSEM ŻYCIA”, napisała wzruszona gwiazda pod fotografią.

Z kolei na początku września 2020 roku ulubienica publiczności opublikowała piękny kadr z Grecji. „Córeczka w moim obiektywie. Fotografia to moja cicha pasja... Bywa jak malowanie obrazów. Zwłaszcza z tak śliczną Modelką”, napisała mając na myśli Paulinę Łopucką. Musimy przyznać, że z kolorowej nastoletniej dziewczynki, którą jeszcze niedawno była, niewiele już zostało. Teraz 25-latka to prawdziwa młoda dama!

Potwierdza to tylko najnowsza fotografia z Bożego Narodzenia 2020. Wielbiciele aktorki wspomnieli w komentarzach, że choć Paulina nie jest biologiczną córką gwiazdy to jest bardzo do niej podobna! Musimy przyznać, że coś w tym jest. Zgadzacie się?

Paulina Łopucka, druga córka Kasi Skrzyneckiej

Marcin Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy na świat przyszły bliźnięta Paulina i Dawid. Niestety, matka dzieci chwilę później założyła nową rodzinę. „Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki”, opowiadał nam Łopucki kilka la temu w wywiadzie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Paulina, która na co dzień pasjonuje się kosmetologią. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie zobaczyć 25-latkę, ponieważ na co dzień Paulina Łopucka nie pojawia się w mediach. Na szczęście jej profil na Instagramie  @paulinnkaaxd jest otwarty 

Katarzyna Skrzynecka z Alikią Ilią i Pauliną Łopuckimi:

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, córką Alikią i Pauliną Łopucką:

Paulina Łopucka z przyrodnią siostrą, Alikią Ilią Łopucką: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołego jajka 🐣🐥🌷⚘💐

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulinnkaaxd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?