Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka dodała nagranie z córką, które nie spodobało się jej niektórym fanom 

Aktorka szybko zareagowała na nieprzyjemne komentarze

Karol Sowa 15 lipca 2022 21:01
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka, czyli jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” aktualnie jest na Zanzibarze. Rodzinne wakacje sprawiają, że jest bardzo szczęśliwa. Swoją radością postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. Na swoim Instagramie zamieściła nagranie ze swoim mężem - Marcinem Łopuckim oraz 10-letnią córką Alikią. Niektórym fanom nie spodobało się to co zobaczyli.

Katarzyna Skrzynecka zamieściła nagranie z rodzinnych wakacji 

Od aktorki płynie wiele zdjęć oraz nagrań, którymi obdarowuje swoich fanów. Nie miała również oporu, żeby zarejestrować na telefonie, jak jej córeczka trzyma na rękach rozgwiazdę. Przypomnijmy, że wcześniej za takie zachowanie krytykowana była między innymi Julia Wieniawa, która od razu usunęła fotografię ze swojego profilu. Skąd taka krytyka? Wielu ekologów oraz obrońców zwierząt informuje, że branie rozgwiazd do rąk może je skrzywdzić.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mama Piotra Kraśki zamieszkała w domu opieki. Jej syn był temu przeciwny...

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

Katarzyna Skrzynecka również dodała nagranie, które nie spodobało się jej fanom: „Ale tej rozgwiazdy, to chyba nie wyciąga się z wody”, czytaliśmy w komentarzach. Artystka nie czekała długo z odpowiedzią. „Być może próżni i odmóżdżeni turyści oraz chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią w wielu zakątkach świata. My nie korzystamy z tak idiotycznych "atrakcji" jak zdjęcie z małpką, czy odławianie żyjących stworzeń dla fun'u. Niektóre rozgwiazdy i zamieszkałe muszle odpływ oceanu porzuca na piasku. Jeśli na nie trafimy — odnosimy do wody”, napisała Katarzyna Skrzynecka. W ten sposób dając do zrozumienia, że jej córka chciał uratować porzuconą na piasku rozgwiazdę. 

CZYTAJ TEŻ: „Chciałem zostać księdzem”. Co dziś robi Sławomir Sulej, czyli „Kudłaty” z Kilera?

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.