Marzena Szulhan
VIVA! Tylko u nas

Była twarzą kampanii o bezpieczeństwie na motocyklach. Marzena Szulhan zginęła w wypadku

Damian Duda 28 października 2017 14:30
Marzena Szulhan

 

Bohaterka sesji zdjęciowej do akcji „Matka Polka Motocyklistka’’, Marzena Szulhan, nie żyje. Kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło pod Szczecinem. 

 

Zobacz też: Dlaczego Polka targnęła się na swoje życie podczas wakacji w Egipcie? Tajemnica śmierci Magdaleny Żuk rozwiązana!

Marzena Szulhan nie żyje

W filmie, który promował wcześniej wspomnianą akcję, widzimy Marzenę Szulhan. To właśnie ona wciela się w postać kobiety, która uległa wypadkowi. Na wyświetlaczu telefonu bohaterki spotu pojawiło się połączenie z „Synusiem’’. Obraz ten zyskał jeszcze bardziej na znaczeniu, kiedy media obiegła informacja, że 17 października kierująca motocyklem Marzena Szulhan uległa wypadkowi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zahaczyła o zmieniający pas samochód, najechała na krawężnik i uderzyła głową w drzewo. Całą sprawę bada obecnie prokuratura. 

 

Marzena Szulhan osierociła syna. Rodzina zmarłej postanowiła, że zdjęcia, które zostały wykonane w ramach kampanii, nie zostaną usunięte z  sieci. Bliscy motocyklistki chcą, by dalej przestrzegały one innych, że po drugiej stronie kasku znajduje się człowiek.  „Rodzina doskonale wie, co dla niej znaczyły motocykle. Wiedziała też o kampanii i o tym, jak było to dla niej ważne. Dostaliśmy pełne zezwolenie na to, żeby kampania została’’, powiedziała organizatorka akcji „Matki Polki Motocyklistki’’.

Zbiórka pieniędzy do synka 

Damian Szczęsny został organizatorem zbiórki dla syna zmarłej motocyklistki, Kuby. „Zaczęło się od zbiórki na wieniec. Później przyszedł pomysł, żeby zbierać pieniądze na syna Marzeny’’, powiedział Szczęsny. Zbiórka trwa na jednym z portali, a do tej pory udało się uzbierać ponad 15 tysięcy złotych. Bliscy zmarłej kobiety postanowili, że Kuba będzie miał dostęp do pieniędzy po skończeniu odpowiedniego wieku. Teraz chłopiec jest pod opieką psychologa. 

 

Przeczytaj też: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.