Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO
z życia gwiazd

Co dzieje się z Martą Kaczyńską? Jest po trzecim ślubie, wychowuje trójkę dzieci…

Stara się unikać medialnego szumu. Jak dziś wygląda jej życie?

Marcjanna Maryszewska 24 listopada 2022 19:02
Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO

O Marcie Kaczyńskiej głośno było w kontekście burzliwego życia prywatnego. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej doświadczyła ogromnego dramatu i przeszła naprawdę wiele… Dziś z kolei wiedzie szczęśliwe życie jako żona oraz matka trójki dzieci, spełnia się zawodowo i realizuje swoje największe pasje. Jak odmieniły się jej losy w ciągu ostatnich kilku lat?

Marta Kaczyńska. Burzliwe życie uczuciowe i unieważnienie ślubu kościelnego

„Nigdy nie miałam ambicji, by stać się bohaterką tabloidów. Splot wydarzeń sprawił, że zostałam obiektem zainteresowania mediów” - to słowa Marty Kaczyńskiej z 2014 roku, które wypowiedziała na łamach serwisu Onet. Kobieta przez wiele lat pozostawała na świeczniku, a jej losy z zapałem śledziły dziesiątki tysięcy Polaków. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich ma za sobą wiele trudnych doświadczeń, o czym swego czasu chętnie rozpisywała się kolorowa prasa…

Jako młoda kobieta długo zastanawiała się nad tym, co chciałaby robić w przyszłości. Rozważała nawet studiowanie wiedzy o teatrze, lecz finalnie po maturze podjęła studia prawnicze. Wybór ten dał początek miłosnym perypetiom Marty Kaczyńskiej, gdyż właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, Piotra Smuniewskiego. Para nie zwlekała z decyzją o ślubie, a w 2003 roku powitali na świecie swoją córkę Ewę. 

Wtedy mi się wydawało, że to ten właściwy moment. Ten etap mojego życia uważam za doświadczenie, które było mi potrzebne do tego, by teraz, mając prawie 30 lat, być w tym miejscu, w jakim się znajduję”, mówiła ponad dekadę temu w wywiadzie dla VIVY!. Jej pierwsza miłość przetrwała kilka lat. Małżonkowie rozwiedli się w 2007 roku, co nie spotkało się z przychylną reakcją ze strony ojca, Lecha Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska, Piotr Smuniewski, Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska, 2005 r. 

Co dzieje się z Martą Kaczyńską? Jest po trzecim ślubie, wychowuje trójkę dzieci…
Fot. Adam Iwanski / Forum

Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013

Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, nr. 8
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Drugie małżeństwo Marty Kaczyńskiej. Rodzinna tragedia i podważenie ojcostwa 

Marta Kaczyńska, będąca krótko po ostatecznym orzeczeniu rozwodu nie planowała w najbliższym czasie układać swojego życia na nowo. Jednak jakiś czas później spotkała na swojej drodze innego kolegę z okresu studiów, Marcina Dubienieckiego. Uczucie okazało się dużo silniejsze. Jeszcze w tym samym roku para zdecydowała się na ślub cywilny. „Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce. Decyzję o drugim dziecku podjęliśmy świadomie. Chcieliśmy Martynki i mamy ją”, mówiła kobieta na łamach VIVIY! o urodzonej w 2007 roku dziewczynce.

CZYTAJ TAKŻE: Maciej Zakościelny i Paulina Wyka doczekali się dwóch pociech. Jakimi są rodzicami?

Zdawało się, że miłość córki pary prezydenckiej i jej drugiego męża będzie trwała nieprzerwanie, lecz kolejne lata upływały pod znakiem kolejnych niespodziewanych doniesień o życiu kobiety. W 2012 roku do mediów dotarła informacja, według której Marta Kaczyńska miała pięć lat wcześniej podważyć ojcostwo swojej pierwszej córki. W świetle dowodów sąd ostatecznie uznał, że to właśnie Marcin Dubieniecki jest ojcem kilkuletniej Ewy… 

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki z dziećmi, VIVA! 12/2010

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki, VIVA! 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Niestety i to uczucie nie przetrwało próby czasu. Pierwsze nieporozumienia miały pojawić się po czterech latach małżeństwa, lecz do czasu uzyskania rozwodu małżonkowie musieli uzbroić się w cierpliwość. Sprawa ciągnęła się latami, a w międzyczasie została zawieszona ze względu na pobyt męża Marty Kaczyńskiej w areszcie. Dopiero w 2016 roku udało się ją sfinalizować. Wbrew oczekiwaniom mediów, rozwód nie odbył się w atmosferze skandalu.

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki, VIVA! 12/2010

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki, VIVA! 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Jak dziś wygląda życie Marty Kaczyńskiej? Trzecie małżeństwo, dzieci, praca

Kolejne lata przyniosły jeszcze więcej zmian w życiu Marty Kaczyńskiej. Dzięki swojej pasji do jazdy konnej kobieta zakochała się po raz trzeci — jej wybrankiem został biznesmen Piotr Zieliński. Dla tej miłości postanowiła unieważnić swoje pierwsze małżeństwo, aby razem z ukochanym móc stanąć przed ołtarzem i wypowiedzieć sakramentalne „tak”. 

ZOBACZ TAKŻE: Magdalenę Różczkę  i Jana Holoubka połączyło wyjątkowe uczucie. Oto historia ich miłości

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński, 1.11.2019 r. 

Co dzieje się z Martą Kaczyńską? Jest po trzecim ślubie, wychowuje trójkę dzieci…
Fot. Lidia Niziol / ArtService / Forum

Para złożyła dokumenty do Watykanu, lecz odpowiedź nie nadeszła tak szybko, jak by się tego spodziewali. Ostatecznie zdecydowali się na ślub cywilny, który zawarli w 2018 roku. „Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami”, pisała kobieta w mediach społecznościowych. Kilka dni później Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński powitali na świecie swojego synka, Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011

Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO

 

Czym obecnie zajmuje się Marta Kaczyńska? Wiele czasu poświęca swojej ogromnej pasji, jaką jest fotografia. 42-latka założyła profil na Instagramie, na którym publikuje wykonane przez siebie zdjęcia. Nie uświadczymy tam zdjęć jej bądź najbliższej rodziny, podziwiać za to możemy artystyczne ujęcia przedstawiające architekturę bądź naturę i przepiękne elementy krajobrazu...

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kasia Tusk pokazała córki na uroczym kadrze. Tak dziś wygląda trzyletnia Liliana i jej młodsza siostra

Dziś jej głównym źródłem utrzymania są felietony, które od ponad ośmiu lat publikowane są w tygodniku „Sieci”. Głównymi tematami, jaki porusza w tekstach, są kwestie etyczno-moralno-społeczne. Z kolei Piotr Zieliński kieruje spółką Jana Investment, zajmującą się hodowlą i sprzedażą bydła. U boku trzeciego małżonka Marta Kaczyńska w końcu mogła odetchnąć. Dziś razem prowadzą szczęśliwe życie z dala od medialnego szumu i nadmiernego zainteresowania swoją miłością…  

Źródło: Plejada.pl, JastrząbPost.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?