Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
WSPOMNIENIE

„Podziwiałam w niej tę siłę...”. Marta Kaczyńska wspomina Annę Przybylską

Zdradziła tajemnicę uwielbianej aktorki...

Ksenia Krasko 27 sierpnia 2020 06:44
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

W październiku minie szósta rocznica śmierci uwielbianej Anny Przybylskiej. Fani cenili ją nie tylko za talent i urodę, ale przede wszystkim za dobre serce i empatię. Do końca wierzyli, że uda jej się pokonać ciężką chorobę, jednak aktorka przegrała tę walkę. Odeszła, ale żyje w świadomości wielu osób dzięki niezwykłym wspomnieniom. Jednym z nich postanowiła podzielić się Marta Kaczyńska. 

Marta Kaczyńska wspomina Annę Przybylską

Obie mieszkały w Trójmieście, a poznały się dzięki swoim dzieciom. „Widywałam ją, gdy przyprowadzała syna do szkoły, ale też w innych miejscach”, opowiedziała Marta Kaczyńska podczas rozmowy z Krystyną Pytlakowską z VIVY!.

„Na krótko przed jej śmiercią, spotkałam Anię na zakupach w centrum handlowym. Miała doskonały makijaż, była świetnie ubrana, nie epatowała swoją chorobą. Kobiecość była dla niej bardzo ważna, do końca”, przyznała córka Marii i Lecha Kaczyńskich. „Podziwiałam w niej tę siłę i hart ducha”, dodała.

To najbliżsi byli największym wsparciem dla Anny Przybylskiej. Nigdy nie ukrywała, że to właśnie Jarosław Bieniuk i trójka ich dzieci – Oliwia, Szymon i Jan – motywują ją do walki o zdrowie.

„Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki”, mówiła w wywiadzie z VIVĄ!.

Odeszła piątego października 2014 roku, w wieku 35 lat. 

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!