Magdalena Różczka, Jan Holoubek, 21.06.2021 rok, wręczenie Polskich Nagród Filmowych Orły
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum
Historia miłości

Historia miłości Magdaleny Różczki i Jana Holoubka. Łączy ich wyjątkowe uczucie

Jak się poznali?

Olga Figaszewska 15 marca 2022 17:45
Magdalena Różczka, Jan Holoubek, 21.06.2021 rok, wręczenie Polskich Nagród Filmowych Orły
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Ona – wspaniała aktorka, on – uzdolniony reżyser i operator. Magdalena Różczka i Jan Holoubek od lat tworzą zgrany duet. Para doczekała się wspólnie dwóch córeczek i wychowuje pociechę aktorki z pierwszego związku. Zakochani rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Za każdy razem, gdy pojawiają się na czerwonym dywanie, zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów. Oto niezwykła historia relacji Magdaleny Różczki i Jana Holoubka.

Jan Holoubek i Magda Różczka – tak się poznali. Historia miłości

Cieszą się ze swoich sukcesów, inspirują, motywują, podziwiają się nawzajem. Są szczęściarzami – bratnimi duszami. Oboje kochają swoją pracę, która stała się jednocześnie ich największą pasją. Magdalena Różczka należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Z kolei Jan Holoubek, syn Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka to ceniony reżyser i operator. Wśród produkcji, które stworzył są: Odwróceni. Ojcowie i córki, Rojst, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy, Pocztówki z Republiki Absurdu.

Zakochani rzadko wypowiadają się na temat życia prywatnego. W mediach społecznościowych pokazują jedynie fragmenty swojej działalności artystycznej. Starają się chronić najbliższych przed zainteresowaniem mediów. Mag­dalena Różdżka i Jan Holoubek nie na­le­żą do by­wal­ców im­prez. Sama aktorka podkreślała, że po dłu­gich go­dzi­nach spędzonych na pla­nie chce odpo­cząć. „Napraw­dę po­dzi­wiam ak­to­rów, którzy po pra­cy ma­ją jesz­cze si­łę na to, że­by być w centrum zainteresowania. Ja po kil­ku­na­stu go­dzi­nach przed kamera­mi mu­szę schować się w ja­kimś ką­cie, że­by nikt na mnie nie patrzył. Po­za pla­nem ni­gdy się nie ma­lu­ję i trud­no mnie dokądś wy­cią­gnąć”, mó­wiła w jednym z archiwalnych wywiadów VIVY.

Zobacz też: Dzieli ich 17 lat, łączy miłość. Oto niezwykła historia Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

Magdalena Różczka, Jan Holoubek,
Fot. Kurnikowski/AKPA

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - pokaz przedpremierowy, 2015 rok

Jan Holoubek i Magdalena Różczka oboje mają za sobą zakończone małżeństwa. Aktorka była związana ze scenarzystą, Michałem Marcem, z którym wspólnie doczekała się córki Wandy. Z kolei reżyser był mężem kostiumolożki. Ich związek nie przetrwał próby czasu.

Miłość i wsparcie odnaleźli u swojego boku. Magdalena Różczka i Jan Holoubek poznali się 2012 roku na planie serialu Lekarze. Pragnęli iść razem przez życie, założyć rodzinę… Jak podawały media, reżyser od razu przedstawił ukochaną mamie. Magdalena Zawadzka była zachwycona jego wybranką. „Od razu polubiła Magdę Różczkę, podziwia ją za działalność charytatywną na rzecz dzieci. To dodatkowa gwarancja, że Magda będzie wspaniałą matką”, podawało Na Żywo.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, Magdalena Różczka i Jan Holoubek tworzą zgrany duet. Aktorka pojawiła się w kilku tytułach reżyserowanych przez partnera. Doskonale się rozumieją. W końcu łączy ich wspólna pasja, podobne pragnienia... Rozumieją się bez słów Nie ukrywają dumy, kiedy któreś z nich odnosi sukcesy.

Sprawdź też: Poznali się na planie, dziś mają trójkę dzieci. Oto historia miłości Rafała i Vasiny Maćkowiaków

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Warszawa, 05.04.2017 rok, promocja książki Magdaleny Zawadzkiej „Moje szczęśliwe wyspy”
Fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Warszawa, 05.04.2017 rok, promocja książki Magdaleny Zawadzkiej „Moje szczęśliwe wyspy”

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Warszawa, 21.02.2019 rok, otwarcie restauracji PAM PAM
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Warszawa, 21.02.2019 rok, otwarcie restauracji PAM PAM

Co Magdalena Różczka ceni w partnerze? 

Aktorka ceni w Janie Holoubku ogromny talent, a także to, jak poświęca się podczas pracy nad kolejnymi projektami. „Widzę, jak Janek pracuje na planie. To jest powrót do bycia nastolatkiem, wielki fun, radość. Dlatego praca z nim jest łatwa i efekt niewysilony. Ale to nie przypadek. Pracowitość Janka jest niesamowita. […] Janek bardzo fajnie pracuje z aktorami, daje im dużą swobodę, słucha wszystkiego, co mówią. A jednocześnie ma swoją wizję. Założyliśmy, że ja na planie absolutnie mu ufam i wierzę we wszystko, co mówi”, opowiadała Magdalena Różczka o pracy na planie „Rojst ‘97” w Vogue Polska.

Kiedy Jan Holoubek odbierał nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" za film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, ukochana gratulowała mu na Instagramie. „Gratuluję ci, kochany Janie, tej pięknej nagrody za film”, pisała aktorka. Sama również miała swój udział w produkcji. Wcielała się tam w jedną z postaci. Z kolei na gali Orłów otrzymał siedem statuetek! 

Zobacz też: Katarzyna Pakosińska poznała męża, gdy była w niebezpieczeństwie. Mężczyzna uratował jej życie

Rodzina jest dla nich najważniejsza

Para strzeże prywatności. Najważniejszą wartością zawsze będzie dla nich rodzina. „W hierarchii ważności najważniejszy jest dom i macierzyństwo. Potem długo długo nic i wtedy różne formy pomagania i praca”, mówiła Magdalena Różczka w 2015 roku w wywiadzie dla Pytania na Śniadanie.  

Aktorce i Janowi Holoubkowi do końca udawało się utrzymać w tajemnicy informacje, że ich rodzina się powiększy. W 2014 roku na świecie pojawiała się Helenka, pierwsze wspólne dziecko zakochanych. Z kolei w 2020 roku powitali kolejną córeczkę. Kilka miesięcy wcześniej cudowną nowinę wyjawiła dumna babcia, Magdalena Zawadzka. „Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł”, miała potwierdzać w komentarzu dla Życie na gorąco.

Para wychowuje także pociechę Magdaleny Różczki z pierwszego małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem. 14-letnia Wanda jakiś czas temu zagrała u boku mamy w serialu „Rojst ‘97”.

Aktorka spełnia się w macierzyństwie i jest niesamowicie dumna ze swoich córek. Z powodzeniem godzi wyzwania zawodowe z obowiązkami rodzicielskimi. Ogromnym wsparciem jest dla niej ukochany. „Ze wszystkim staram się sobie radzić i staram się najlepiej, jak potrafię, w miarę możliwości. Oczywiście popełniam masę błędów, ale staram się być najlepszą mamą jaką umiem”, mówiła w 2020 roku w Dzień Dobry TVN. Z kolei w rozmowie z Vogue dodawała: „Mam na wszystko tyle czasu, ile chcę sobie dać. Żyję w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami, nie patrząc na to, co myślą inni. To jest dla mnie pełnia szczęścia”.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: Świat Seriali, Plotek, Super Express, Plejada, Party, Wp Gwiazdy, Vogue

Jan Holoubek, Magdalena Różczka, Gala 23. Polskich Nagród Filmowych ORŁY
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Jan Holoubek, Magdalena Różczka, 23. gala Polskich Nagród Filmowych ORŁY, 2021


Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Magdalena Zawadzka, Warszawa, Teatr Ateneum, 18.11.2021 rok
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, Magdalena Zawadzka, Warszawa, Teatr Ateneum, 18.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.