Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk pokazała córki na uroczym kadrze. Tak dziś wygląda trzyletnia Liliana i jej młodsza siostra

Pociechy blogerki to już duże dziewczynki

Dorota Falkowska 24 listopada 2022 10:02
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk, autorka bloga "Make life easier", choć na co dzień dzieli się wieloma treściami związanymi z macierzyństwem i codziennym życiem,  prywatne życie swojej rodziny trzyma z dala od mediów. Na swoim popularnym profilu na Instagramie blogerka pokazuje tyle, ile uważa za słuszne i nienaruszające prywatności jej bliskich.

Córka Donalda Tuska jest dziś szczęśliwą mamą dwóch córek, których prywatność chroni od pierwszych dni od ich narodzin, nie pokazując nigdzie ich twarzy. Na profilu nie brakuje jednak uroczych kadrów, na których widać pociechy blogerki. Kilka dni temu Kasia Tusk podzieliła się zdjęciem dziewczynek wśród domowego zacisza, które rozczuliło internautów. 

Kasia Tusk pokazała córki. Jak dziś wyglądają?

Kasia Tusk jest szczęśliwą żoną Stanisława Cudnego, wraz z którym wychowuje dwie córeczki: Lilianę oraz młodszą pociechę, której imienia nie zdecydowali się podać do wiadomości publicznej. Pierwsze dziecko blogerki przyszło na świat w 2019 roku, druga córka urodziła się w 2021 roku. Dziś obie siostry to już spore dziewczynki!

Kilka dni temu w relacji na Instagramie blogerka podzieliła się kadrem, gdzie pokazuje swoje córki na tle swojego mieszkania. Wzrok internautów przykuły urocze blondy fryzury dziewczynek — Liliana może się już pochwalić długimi włosami, a jej młodsza siostra rozczula uroczą, rozwichrzoną czupryną.  

Zobacz też: Kasia Tusk i Staszek Cudny. Niezwykła historia miłości owiana słodką tajemnicą…

Córki Kasi Tusk, listopad, 2022 r. 

Kasia Tusk dzieci córki zdjęcia jak wyglądają wiek make life easier 
Fot. instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk dzieci córki zdjęcia jak wyglądają wiek make life easier 
Fot. instagram @makelifeeasier_pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.