O TYM SIĘ MÓWI

Polska gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie i spotkała się z Cristiano Ronaldo!

Zobacz ich wspólne zdjęcie

Konrad Szczęsny 27 sierpnia 2018 07:29
Dieta Cristiano Ronaldo. Jak napastnik Realu Madryt dba o formę i sylwetkę
Fot. East News

To dla niej wielki dzień. Polska piosenkarka spotkała się z Cristiano Ronaldo, uważanym za najlepszego piłkarza świata! Portugalczyk niedawno przeszedł z Realu Madryt do Juventusu Turyn i w nowych barwach rozegrał swój pierwszy mecz – drużyna napastnika zmierzyła się z Lazio Rzym. Włoscy fani byli niezwykle podekscytowani, nie mniej niż... Polka, która na co dzień mieszka w tym południowym kraju!

Zdjęcie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej z Cristiano Ronaldo

Chodzi oczywiście o MaRinę Łuczenko-Szczęsną, której mąż, Wojciech Szczęsny, jest bramkarzem Juventusu Turyn. Polak i Portugalczyk grają zatem w jednej drużynie i nic dziwnego, że wokalistka wykorzystała szansę, by zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo!

Wszak piosenkarka znana jest z tego, że przy każdej możliwej okazji dzielnie wspiera z trybun swojego ukochanego. Najwidoczniej po rozegranym spotkaniu udała się do miejsca, w którym mogła spotkać dumę Portugalii i najlepszego piłkarza świata.

„Musiałam 😎”, podpisała zdjęcie MaRina Łuczenko-Szczęsna i zaznaczyła, że fotografię wykonał jej mąż.

Patrząc na promienny uśmiech piłkarza trudno nie odnieść wrażenia, że także jemu spotkanie z piękną Polką przypadło do gustu!  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!