O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo wystąpi z rodziną w show na miarę Kardashainów!

Jakie sekrety w nim zdradzi?

Konrad Szczęsny 10 lipca 2018 19:29

Cristiano Ronaldo, najlepszy piłkarz świata, otrzymał propozycję wystąpienia z rodziną w internetowym show! Napastnik Realu Madryt ma pojawić się w produkcji, za którą odpowiedzialna będzie firma Matador Content i Religion of Sports i ma ona liczyć 13. odcinków w serii. Program powstanie na potrzeby platformy Facebook Watch, zaś kapitan reprezentacji Portugalii otrzyma za udział w niej aż 10 milionów dolarów!

Cristiano Ronaldo otrzymał rodzinne show

Jak donoszą Wirtualne Media, produkcją zajmie się Matador Content i Religion of Sports. Seria zostanie stworzona na potrzeby platformy Facebook Watch i jeśli projekt dojdzie do skutku, ma szansę zyskać miano najbardziej spektakularnej inwestycji w historii tego portalu społecznościowego. Jego scenariusz jest jednak póki co owiany tajemnicą. Z dostępnych informacji wynika, że produkcja pokaże zarówno życie osobiste gwiazdora, jak i to rodzinne.

„Reality-show z udziałem Cristiano Ronaldo ma być podobny do programu Tom vs Time, który pokazuje gwiazdę futbolu amerykańskiego Toma Brady’ego zarówno na boisku, jak i poza nim. Produkcja zadebiutowała w serwisie Facebook Watch w styczniu br., liczy sześć odcinków”, zaznacza portal.

Czym jest Facebook Watch?

Platforma Watch została uruchomiona w sierpniu ubiegłego roku i w założeniu gromadzi treści wideo, które przygotowywane są z myślą o Facebooku: zarówno dla współpracujących z nim zewnętrznych wydawców, jak i producentów. 

„W ofercie Watch są materiały pochodzące m.in. od National Geographic, Hearsta, Tastemade oraz Business Insidera. Do końca 2018 roku Facebook wyda miliard dolarów na oryginalne produkcje wideo. Na razie nie wiadomo jakie tytuły powstaną za te pieniądze, jednak według źródeł nie będą to raczej klasyczne seriale telewizyjne. Na razie z Watch korzystać można w USA”, podkreśla portal.

Będziesz oglądać rodzinne show z Cristiano Ronaldo i jego najbliższymi w roli głównej?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.