Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Cristiano Ronaldo przechodzi z Realu Madryt do Juventusu!

Wartość transferu jest gigantyczna!

Damian Duda 10 lipca 2018 18:18
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Cristiano Ronaldo oficjalnie został zawodnikiem Juventusu Turyn. „Klub Real informuje, że zgodnie z wolą i prośbą wyrażoną przez zawodnika, zgodził się na jego transfer do Juventusu’’, informuje w oficjalnym komunikacje hiszpański klub.

Ronaldo przechodzi do Juventusu

Najwięcej emocji budzi jednak wartość kontraktu. Według nieoficjalnych informacji, które przedostały się do mediów, Juventus zapłaci za transfer Ronaldo 105 mln euro, czyli o 5 mln więcej niż pierwotnie zakładano. Cristiano Ronaldo został w ten sposób piątym najdroższym piłkarzem w historii.

Według szacunków do tej pory więcej kosztowali: Neymar, Mbappe, Coutinho i Dembele, a tyle samo swego czasu zapłacono za Pogbę.

Według informacji Portugalczyk podpisał czteroletni kontrakt o wartości 120 mln euro, co daje Ronaldo zarobek rzędu 30 milionów za sezon. 

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.