Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Cristiano Ronaldo przechodzi z Realu Madryt do Juventusu!

Wartość transferu jest gigantyczna!

Damian Duda 10 lipca 2018 18:18
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Cristiano Ronaldo oficjalnie został zawodnikiem Juventusu Turyn. „Klub Real informuje, że zgodnie z wolą i prośbą wyrażoną przez zawodnika, zgodził się na jego transfer do Juventusu’’, informuje w oficjalnym komunikacje hiszpański klub.

Ronaldo przechodzi do Juventusu

Najwięcej emocji budzi jednak wartość kontraktu. Według nieoficjalnych informacji, które przedostały się do mediów, Juventus zapłaci za transfer Ronaldo 105 mln euro, czyli o 5 mln więcej niż pierwotnie zakładano. Cristiano Ronaldo został w ten sposób piątym najdroższym piłkarzem w historii.

Według szacunków do tej pory więcej kosztowali: Neymar, Mbappe, Coutinho i Dembele, a tyle samo swego czasu zapłacono za Pogbę.

Według informacji Portugalczyk podpisał czteroletni kontrakt o wartości 120 mln euro, co daje Ronaldo zarobek rzędu 30 milionów za sezon. 

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?