Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Cristiano Ronaldo przechodzi z Realu Madryt do Juventusu!

Wartość transferu jest gigantyczna!

Damian Duda 10 lipca 2018 18:18
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Cristiano Ronaldo oficjalnie został zawodnikiem Juventusu Turyn. „Klub Real informuje, że zgodnie z wolą i prośbą wyrażoną przez zawodnika, zgodził się na jego transfer do Juventusu’’, informuje w oficjalnym komunikacje hiszpański klub.

Ronaldo przechodzi do Juventusu

Najwięcej emocji budzi jednak wartość kontraktu. Według nieoficjalnych informacji, które przedostały się do mediów, Juventus zapłaci za transfer Ronaldo 105 mln euro, czyli o 5 mln więcej niż pierwotnie zakładano. Cristiano Ronaldo został w ten sposób piątym najdroższym piłkarzem w historii.

Według szacunków do tej pory więcej kosztowali: Neymar, Mbappe, Coutinho i Dembele, a tyle samo swego czasu zapłacono za Pogbę.

Według informacji Portugalczyk podpisał czteroletni kontrakt o wartości 120 mln euro, co daje Ronaldo zarobek rzędu 30 milionów za sezon. 

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.