Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Cristiano Ronaldo przechodzi z Realu Madryt do Juventusu!

Wartość transferu jest gigantyczna!

Damian Duda 10 lipca 2018 18:18
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Cristiano Ronaldo oficjalnie został zawodnikiem Juventusu Turyn. „Klub Real informuje, że zgodnie z wolą i prośbą wyrażoną przez zawodnika, zgodził się na jego transfer do Juventusu’’, informuje w oficjalnym komunikacje hiszpański klub.

Ronaldo przechodzi do Juventusu

Najwięcej emocji budzi jednak wartość kontraktu. Według nieoficjalnych informacji, które przedostały się do mediów, Juventus zapłaci za transfer Ronaldo 105 mln euro, czyli o 5 mln więcej niż pierwotnie zakładano. Cristiano Ronaldo został w ten sposób piątym najdroższym piłkarzem w historii.

Według szacunków do tej pory więcej kosztowali: Neymar, Mbappe, Coutinho i Dembele, a tyle samo swego czasu zapłacono za Pogbę.

Według informacji Portugalczyk podpisał czteroletni kontrakt o wartości 120 mln euro, co daje Ronaldo zarobek rzędu 30 milionów za sezon. 

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…