Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Dzięki rodzinie jest na szczycie. Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo? 

Wkrótce po raz szósty zostanie tatą!

Damian Brillowski 1 lutego 2022 13:00
Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images

Cristiano Ronaldo uchodzi za jednego z najlepszych i najdroższych piłkarzy świata. Do perfekcji opanował grę na boisku. A jaki jest prywatnie? Okazuje się, że najcenniejszą wartością jest dla niego rodzina. Ukochana Georgina Rodriguez oraz czwórka dzieci, (niebawem szóstka). Troje z nich zostało urodzone przez surogatki, których tożsamość do dziś pozostaje tajemnicą. Jakie jeszcze sekrety skrywa gwiazdor? Ile planuje mieć dzieci? Czego surowo zabrania im robić? I kogo wyznaczył na swojego następcę? Oto Cristiano Ronaldo jakiego nie znacie.

Cristiano Ronaldo doczekał się czwórki dzieci 

Cristiano Ronaldo od samego wzbudza zainteresowanie kobiet. Wysportowany, przystojny, zamożny, do tego o dobrym sercu, który przeznacza ogromne sumy pieniędzy na cele charytatywne. Jednym słowem ideał mężczyzny. Nie dziwi zatem fakt, że wśród jego wybranek serca znalazły się same piękne modelki m.in. Alice Goodwin, Gemma Atkinson czy Irina Shayk. To właśnie z tą ostatnią połączył go dekadę temu płomienny romans. Fani i media wieszczyli im huczny ślub, tymczasem w 2015 roku para rozstała się. 

Co istotne, będąc w związku z piękną Iriną, Cristiano został ojcem. 17 czerwca 2010 roku przyszedł na świat jego pierworodny syn Cristiano Ronaldo Jr. Jego matką nie była jednak rosyjska modelka. Chłopiec urodził się w USA za pomocą wynajętej surogatki, która zrzekła się praw do dziecka, czyniąc Ronaldo jedynym prawnym opiekunem. Tożsamość matki zastępczej do dziś trzymana jest w tajemnicy. “Proszę wszystkich o pełne poszanowanie mojego prawa do prywatności (i prawa dziecka) przynajmniej w kwestiach tak osobistych jak te”, oświadczył ojciec dziecka. 

Historia powtórzyła się 7 lat później, kiedy to Cristiano był szczęśliwie zakochany w argentyńskiej modelce Georginie Rodriguez. Para poznała się pod koniec 2016 roku. Pół roku później, 8 czerwca 2017 roku na świat przyszły bliźniaki - Eva i Mateo. Również i tym razem Portugalczyk skorzystał z pomocy surogatki. Georgina otoczyła je troską i miłością, jakby były jej własnymi dziećmi. 12 listopada 2017 roku po raz pierwszy sama została mamą, kiedy to urodziła córeczkę Alanę Martinę. Było to już czwarte dziecko sportowca. 

Czytaj także: Georgina Rodriguez wkrótce znów zostanie mamą. Teraz pierwszy raz pokazała ciążowe krągłości

Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images

Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Ronaldo Juniorem, 2015 rok

Cristiano Ronaldo jako ojciec jest surowy i wymagający 

Jak się okazuje czwórka dzieci to dla Cristiano wciąż za mało. Marzeniem piłkarza jest posiadanie siedmiorga dzieci. Liczba ta nie jest przypadkowa. „Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek. Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: „Możesz robić to lepiej”. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia”, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów. Dotychczas Cristiano Ronaldo zdobył 5. Złotych Piłek, a więc nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 

Cristiano Ronaldo wie, że nie będzie wiecznie święcił triumfów na boisku, dlatego przygotowuje już swojego następcę. Jest nim nie kto inny niż jego własny syn, 11-letni Cristiano Jr. „Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem”, opowiadał dumny ojciec w rozmowie z „Good Morning Britain”

Mając na uwadze, ile wysiłku i samodyscypliny trzeba włożyć, aby stać się piłkarską legendą, Cristiano jest dla syna dość surowy. W domu gwiazdora surowo zakazane jest spożywanie niezdrowych napojów i słodyczy. Zakaz ten dotyczy także młodszego rodzeństwo, 4-letnich Mateo, Evę i Alanę. Jeśli mają ochotę zjeść coś słodkiego, muszą upewnić się, że ojca nie ma w domu. „Mój syn ma już 10 lat. Jest mi miło, gdy spogląda na mnie i widzę, że ma ochotę robić to samo w życiu. Jestem dla niego bardzo surowy, przyznaję. Pije czasami Colę, zdarza się, że Fantę. Doprowadza mnie to do szału. A kiedy widzę go z chipsami, to opadają mi ręce. Jeśli pozostałe z moich dzieci jedzą czekoladę, to patrzą na mnie ze strachem, co na to powiem”, opowiadał Ronaldo rok temu podczas panelu dyskusyjnego.  

Czytaj także: Cristiano Ronaldo pokazał dzieci i niesamowity dom. To się nazywa luksus!

Dzieci Cristiano Ronaldo prowadzą luksusowe życie

Pociechy piłkarza i tak nie mają powodów, aby narzekać, gdyż są wychowywane w bardzo ekskluzywnych warunkach. Podróże na krańce świata, rejsy jachtami, ubrania od najlepszych projektantów, wykwintne jedzenie czy loty prywatnymi samolotami. To tylko kilka z dobrodziejstw, w jakich pławią się obecnie dzieci sportowca. Ich życie przypomina bajkę. 

Piłkarz i jego partnerka Georgina często publikują na Instagramie zdjęcia z podróży, imprez urodzinowych czy świąt. Dzięki temu fani mogą zobaczyć, jak wystawne życie prowadzi rodzina Ronaldo. Obecnie cała familia przebywa na wakacjach w Dubaju, gdzie rozkoszują się wspólnie spędzonym czasem. Największym zainteresowaniem fanów cieszy się ciążowy brzuszek Georginy, która za kilka miesięcy urodzi bliźniaki, tym samym powiększając rodzinę Cristiano o kolejną dwójkę dzieci.  

Czytaj także: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zdradzili płeć bliźniąt! Zrobili to w nietypowy sposób

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…