Georgina Rodriguez po raz pierwszy o stracie synka
Fot. Terence Baelen/Starface/STARFACE PHOTO /East News
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez o stracie dziecka: „To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic”

Słowa ukochanej Cristiano Ronaldo rozrywają serce

Olga Figaszewska 22 grudnia 2022 11:11
Georgina Rodriguez po raz pierwszy o stracie synka
Fot. Terence Baelen/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo marzyli o zbudowaniu szczęśliwej rodziny. To dla nich najważniejsza wartość. Nie ukrywali swojej radości, gdy okazało się, że ukochana sportowca jest w bliźniaczej ciąży. Para spodziewała się synka i córeczki. W kwietniu 2022 roku podczas porodu doszło do komplikacji i jedno z dzieci zmarło. Dla całej rodziny był to niewyobrażalny cios. Georgina Rodriguez teraz zdecydowała się na szczere wyznanie i opowiedziała o bolesnej stracie synka.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo stracili dziecko  

Pod koniec 2021 roku Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo przekazali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Zakochani spodziewali się bliźniąt. „Z radością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości. Nie możemy się doczekać, kiedy was poznamy”, pisał piłkarz w październiku 2021 roku. Sportowiec i jego ukochana nie ukrywali swojego szczęścia. Wspólnie wychowują już Cristiano Juniora, bliźniaki Evę i Mateo oraz córeczkę Alanę Martinę. 

W kwietniu mieli świętować narodziny dwójki pociech. Niestety, podczas porodu nastąpiły komplikacje. Para straciła synka Angelo. Jedyną iskrą nadziei dla piłkarza i jego ukochanej jest ich druga pociecha, która przyszła na świat tego samego dnia, co brat bliźniak — dziewczynka Bella Esmeralda. „W tym roku przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia w jednej chwili. Pękł wtedy duży kawałek mojego serca i zadałam sobie pytanie, jak poradzę sobie dalej. Odpowiedź znalazła bliżej niż sądziłam. Spojrzałam w oczy swoim dzieciom i wiedziałam, że jedyny sposób to przejść przez wszystko razem”, szczerze wyznała.

Zobacz też: Poświęciła wszystko, by go wychować. Dziś z dumą patrzy na jego sukcesy. Historia relacji Cristiano Ronaldo z mamą

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok

Georgina Rodriguez o bólu po stracie syna

Trudno opisać ból rodziców… W tym trudnym czasie największym wsparciem są dla nich bliscy. Georgina Rodriguez postanowiła udzielić wywiadu dla styczniowego Elle Spain. Opowiedziała o stracie ukochanego synka.

„To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem. (...) To jest coś, co będzie mi towarzyszyć przez całe życie i o czym nie będziemy mogli zapomnieć", wyznała.

Podkreśliła również, że najważniejsze są dla nich dzieci. „Moje dzieci są dla mnie najważniejszym, co mam. Każdy krok, który stawiam, jest przez nie naznaczony. Jestem wszechobecna w ich rozwoju. Czasami słyszę, że aż za bardzo, ale ja po prostu nie chcę niczego przegapić ”, dodała Georgina Rodriguez. 

Sprawdź też: Anna Wendzikowska i jej córeczki od miesiąca przygotowują się do świąt, lecz Wigilię spędzą osobno

Georgina Rodriguez, Cannes 2022 - pokaz filmu Elvis
Fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Georgina Rodriguez, Cannes 2022 - pokaz filmu Elvis

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.