O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Cristiano Ronaldo jest w drugiej ciąży?!

Słowa Georginy Rodriguez nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 09:28

Gdy partnerka 33-letniego Cristiano Ronaldo pojawiła się ostatnio na salonach, wywołała lawinę plotek i spekulacji. Wszystko za sprawą jej mocno zaokrąglonego brzuszka, który rzucał się w oczy z powodu wyjątkowo obcisłej stylizacji. Czy 24-letnia Georgina Rodriguez faktycznie spodziewa się drugiego dziecka piłkarza? Jej słowa nie pozostawiają co do tego wątpliwości!

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty?

Swego czasu piłkarz zwierzył się w wywiadzie dla chińskiej telewizji, że jego syn chciałby mieć więcej braci i sióstr, zaś liczba, o której wspomina, to siedem. „Podoba mi się ten pomysł”, skwitował wówczas gwiazdor Realu Madryt. Nic więc dziwnego, że ostatnie publiczne wyjście jego wybranki, Georginy Rodriguez, która w listopadzie urodziła córkę piłkarza, Alanę Martinę, wywołało medialną burzę. Wszystko za sprawą wyraźnie zaokrąglone brzuszka. Czy partnerka Cristiano Ronaldo spodziewa się drugiego dziecka? Doniesienia te skomentowała w najnowszym wywiadzie!

„Nie, nie jestem w ciąży. Chociaż w przyszłości chcielibyśmy mieć więcej dzieci”, zapewniła Georgina Rodriguez dziennikarza magazynu Hola!

Wyjaśniła również, dlaczego na zdjęciach jej brzuch był mocno zaokrąglony.

„Wyglądałam na trochę większą niż zwykle, ponieważ podróżowałam samolotem, przesiadałam się z jednego samolotu do drugiego, jedząc makaron przez cztery dni. Jestem człowiekiem, mam hormony i wciąż wracam do formy po porodzie”, zwierzyła się hiszpańska modelka.

Dzieci Cristiano Ronaldo

Niedawno pierworodny syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior, świętował ósme urodziny. Bliźnięta Eva i Mateo przyszły na świat w czerwcu 2017 roku, zaś córka Alana Martina, której matką jest Georgina Rodriguez, pół roku później, w listopadzie. Tożsamość kobiet, które urodziły trójkę pierwszych dzieci sportowca, pozostaje nieznana.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.