Słowa Georginy Rodriguez nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 09:28

Gdy partnerka 33-letniego Cristiano Ronaldo pojawiła się ostatnio na salonach, wywołała lawinę plotek i spekulacji. Wszystko za sprawą jej mocno zaokrąglonego brzuszka, który rzucał się w oczy z powodu wyjątkowo obcisłej stylizacji. Czy 24-letnia Georgina Rodriguez faktycznie spodziewa się drugiego dziecka piłkarza? Jej słowa nie pozostawiają co do tego wątpliwości!

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty?

Swego czasu piłkarz zwierzył się w wywiadzie dla chińskiej telewizji, że jego syn chciałby mieć więcej braci i sióstr, zaś liczba, o której wspomina, to siedem. „Podoba mi się ten pomysł”, skwitował wówczas gwiazdor Realu Madryt. Nic więc dziwnego, że ostatnie publiczne wyjście jego wybranki, Georginy Rodriguez, która w listopadzie urodziła córkę piłkarza, Alanę Martinę, wywołało medialną burzę. Wszystko za sprawą wyraźnie zaokrąglone brzuszka. Czy partnerka Cristiano Ronaldo spodziewa się drugiego dziecka? Doniesienia te skomentowała w najnowszym wywiadzie!

„Nie, nie jestem w ciąży. Chociaż w przyszłości chcielibyśmy mieć więcej dzieci”, zapewniła Georgina Rodriguez dziennikarza magazynu Hola!

Wyjaśniła również, dlaczego na zdjęciach jej brzuch był mocno zaokrąglony.

„Wyglądałam na trochę większą niż zwykle, ponieważ podróżowałam samolotem, przesiadałam się z jednego samolotu do drugiego, jedząc makaron przez cztery dni. Jestem człowiekiem, mam hormony i wciąż wracam do formy po porodzie”, zwierzyła się hiszpańska modelka.

Dzieci Cristiano Ronaldo

Niedawno pierworodny syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior, świętował ósme urodziny. Bliźnięta Eva i Mateo przyszły na świat w czerwcu 2017 roku, zaś córka Alana Martina, której matką jest Georgina Rodriguez, pół roku później, w listopadzie. Tożsamość kobiet, które urodziły trójkę pierwszych dzieci sportowca, pozostaje nieznana.  

1/6
Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo
Copyright @East News
1/6

To zdjęcie partnerki Cristiano Ronaldo, Georginy Rodriguez, wywołało falę spekulacji na temat jej domniemanej ciąży.

2/6
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @georginagio
2/6

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, w najnowszym wywiadzie zaprzeczyła jednak, że spodziewa się drugiego dziecka piłkarza.

3/6
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @doloresaveiroofficial
3/6

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, zaznaczyła, że w przyszłości planują z gwiazdorem Realu Madryt więcej dzieci.

4/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Copyright @Instagram
4/6

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, w listopadzie 2017 roku urodziła piłkarzowi córkę, Alanę Martinę.

5/6
Ronaldo, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
5/6

Z kolei pół roku wcześniej, w czerwcu, Cristiano Ronaldo cieszył się z narodzin bliźniąt, Evy i Mateo.

6/6
rodzina Cristiano Ronaldo
Copyright @Instagram @cristiano
6/6

Zarówno pierworodnego syna piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniora, jak i bliźnięta Evę i Mateo urodziły surogatki, których tożsamość nigdy nie została ujawniona.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.