Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Prokop szczerze o nowym prowadzącym Mam Talent!

„Mógłbym tutaj napisać, że sam go przecież wybierałem”

Olga Figaszewska 6 czerwca 2021 14:13
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

To już nie jest tajemnica, a fani programu już nie mogą doczekać się nowej edycji show. Niedawno ujawniono, że nowym współprowadzącym Mam talent został Michał Kempa. Co myśli na jego temat Marcin Prokop? Dziennikarz podzielił się swoimi przemyśleniami z internautami. Po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie.

Michał Kempa nowym współprowadzącym Mam talent

Nowa edycja Mam talent powraca w odmienionym składzie. W jury miejsce Agustina Egurroli zajął Jan Kliment. Z kolei jednym ze współprowadzących show został Michał Kempa. Komik i stand-uper zastąpił w tej roli Szymona Hołownię.

,,Owszem. Stało się. Potwierdzam. Zarząd spółki Discovery TVN powierzył mi jedno z najważniejszych stanowisk w kraju jakim jest posada współprowadzącego programu „Mam Talent”. Czy podołam wyzwaniu? Będę się starał. Obiecuję. Bycie Szymonem Hołownią wymaga empatii, inteligencji, błyskotliwości, nienagannej prezencji, nie garbienia się i posiadania w miarę bezpiecznych poglądów na temat przerywania ciąży. To ostatnie mam – nad resztą będę pracował", pisał niedawno na swoim Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Zmiany w programie „Mam Talent”! Wiemy, kto będzie nowym jurorem w show

Michał Kempa prowadzący Mam talent
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Marcin Prokop o prowadzącym Mam Talent. Co myśli o Michale Kempie?

Co na temat nowego kolegi uważa Marcin Prokop? Fani od pewnego czasu podpytywali go o zdanie w tej kwestii. Dziennikarz nie tylko podzielił się z obserwatorami swoimi wrażeniami, a także zdradził nieznane do tej pory fakty.

„Ludzie pytają mnie, co sądzę o nowym współprowadzącym „mam talent”. mógłbym tutaj napisać, że sam go przecież wybierałem, więc raczej sądzę dobrze. mógłbym napisać, że @pankempa fajny taki, zabawny, że lubi mówić do ludzi per „pan”, nawet jeśli to pani. że uwielbia staruszki (z wzajemnością), dlatego często można go spotkać pod halą mirowską oraz że mógłby przejąć rodzinną fabrykę brzeszczotów ale zamiast metalurgicznej łatwizny wolał krew, pot, łzy i ugór świata rozrywki, więc szacunek. mógłbym napisać, że postawił mi nie jedno, a dwa piwa i do tego nietanie, kraftowe, dla znawców. ale zamiast tego wszystkiego, po prostu wkleję tutaj to, co napisała jedna z komentujących, wyczerpując temat”, wyznał na Instagramie.

ZOBACZ: To on zastąpi Szymona Hołownię. „Wielka radość”, mówi nowy ekranowy partner Marcina Prokopa

Dziennikarz dołączył do obszernego wpisu komentarz, który otrzymał od jednej z internautek.  „To będzie wyglądać jak Hollywoodzkie filmy: ostry gliniarz dostaje nowego partnera, po śmierci swojego poprzedniego, który był jego przyjacielem i tak ogólnie uratował mu kilka razy życie… A teraz przychodzi młody, wymądrza się i nic nie wie o niczym i twardy nie jest. Ale na koniec filmu już jest dobrze. Ten stary gliniarz nawet zaczyna mniej pić, bo ten młody ciągle go o coś pyta i staremu już zostało mało czasu na pesymizm”, brzmiała wypowiedź jednej z obserwatorek.

Fani już nie mogą doczekać się nowych odcinków programu. Jak poradzi sobie w roli prowadzącego Michał Kempa? Wkrótce się o tym przekonamy.  

Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.