Marcin Hakiel, Uroczysta premiera filmu "Napoleon"; Napoleon, 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy się na parkiecie Tańca z Gwiazdami

Nie zabraknie emocji!

Olga Figaszewska 28 stycznia 2024 15:12
Marcin Hakiel, Uroczysta premiera filmu "Napoleon"; Napoleon, 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

To będzie wyjątkowa edycja Tańca z Gwiazdami. Lista uczestników zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Na parkiecie zobaczymy też Marcina Hakiela. Która gwiazda będzie pod jego okiem przygotowywać się do występów w show?

Taniec z Gwiazdami powraca w nowej odsłonie

Jak zapowiadano, show zyskało nową oprawę. Zmianie uległ również dzień emisji, skład jury, reżyser, producent, kostiumograf i choreograf.

„Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu – emocje i rozrywka na najwyższym poziomie”, tłumaczył Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat.  

Lista uczestników nowej XIV edycji Tańca z Gwiazdami została ogłoszona. Swoje umiejętności na parkiecie sprawdzą m.in Julia Kuczyńska (Maffashion), Filip Chajzer, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel. A ich poczynania uważnie będą obserwować i oceniać charyzmatyczne jury: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda.   

Sprawdź też: Tomasz Jan Wygoda został nowym jurorem Tańca z Gwiazdami! Oto, co o nim wiemy

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Marcin Hakiel – z kim zatańczy na parkiecie Tańca z Gwiazdami?

Do show powrócił także Marcin Hakiel. Podobno wiadomo, z kim spotka się na sali prób. Według medialnych doniesień jego taneczną partnerką będzie Dagmara Kaźmierska. Na początku tancerz miał być wystraszony, ze względu na to, że ich temperamenty się różnią. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu Plotek.pl, wkrótce powalczą o Kryształową Kulę. 

„Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality-show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie”, donosił informator serwisu Plotek.pl. Artysta zapytany przez dziennikarzy o taneczną partnerkę nie chciał się wypowiadać. "Bez komentarza", zaznaczył. 

Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami zagości na antenie Telewizji Polsat już 3 marca o godzinie 20.00.

Nowa edycja zapowiada się bardzo ciekawie! 

Czytaj też: Właśnie został jurorem Tańca z gwiazdami, prywatnie jest tatą na medal. Syn zmienił świat Rafała Maseraka

Dagmara Kaźmierska,  Dagmara Kaźmierska na planie serialu
Fot. Telus/AKPA

Dagmara Kaźmierska,  Dagmara Kaźmierska na planie serialu "Dzielnica strachu", 2023

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.