Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Hakiel dostał nagranie podsłuchu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

„To było dla mnie straszne i nieprzyjemne”

Olga Figaszewska 28 kwietnia 2022 11:05
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Niedawno Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o tym, że ich związek przechodzi do historii. Od tamtej pory w mediach pojawiają się kolejne wiadomości na temat ich relacji. Kilka dni temu tancerz udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozstania z byłą partnerką. Rozmowa odbiła się szerokim echem w sieci. Teraz Marcin Hakiel ponownie zabrał głos. Tym razem w sprawie zapisu podsuchu rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, które dotarły do mediów. Okazuje się, że nagrania trafiły również na skrzynkę mailową tancerza. Czy zdradził, czego dotyczyła rozmowa?

Marcin Hakiel o rozstaniu z Katarzyną Cichopek

W głośnym wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że mocno przeżył rozstanie z żoną i sięgnął po pomoc terapeuty. Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli małżeństwem przez 14 lat i doczekali się wspólnie dwójki pociech.  Podczas nagrań dla Miasta kobiet tancerz postanowił opowiedzieć o kulisach rozstania z byłą partnerką.

„Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się”, zwierzył się.

Sprawdź: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel w sesji dla magazynu Viva!, 2018 rok

Od pewnego czasu w mediach zaczęły się pojawiać publikacje, w których sugerowano, że Katarzynę Cichopek łączy  bliska więź z Maciejem Kurzajewskim. Wyznanie tancerza podsyciło plotki. A teraz do niektórych redakcji dotarły tajemnicze maile, w których miały znaleźć się zapisy z rozmów prowadzących Pytanie na śniadanie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli podsłuchiwani. Podobnego maila otrzymał podobno były partner aktorki.

„Kasia jest na celowniku nie tylko fotoreporterów. W miniony weekend ktoś wysłał do mediów anonimowy mail z nagraniem prywatnych rozmów Cichopek, która żywo dyskutuje ze swoim telewizyjnym partnerem z „Pytania na śniadanie”. Jak udało nam się ustalić, jest to rozmowa telefoniczna”, podawał Super Express.

Sprawdź też: Znany jest jako mąż Kasi Cichopek. Jednak Marcin Hakiel sam ciężko pracował na sukces

Marcin Hakiel o nagraniach rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Marcin Hakiel zdradził, że w weekend na jego skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość z dołączonym zapisem podsłuchu. W rozmowie z Faktem tancerz przyznał, że był to dla niego prawdziwy szok. „W weekend z nieznanego mi e-maila też dostałem nagrania z byłą żoną. Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach”, wyznał.  

Jak podał dziennik, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli być nagrywani wielokrotnie, także w miejscu pracy. Podobno materiały miało trafić również do szefostwa TVP. Kilka dni temu na łamach gazety pojawił się komentarz Macieja Kurzajewskiego, który podkreślił, że w tej sprawie podjął już odpowiednie kroki. „Skierowałem sprawę do organów ścigania”, zaznaczył. 

Mamy nadzieję, że sprawa szybko zostanie rozwiązana. 

Czytaj też:  Marcin Hakiel zareagował na krytykę internautów. Tancerz stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wiktory 2021, 31 marca 2022
Fot. Piętka Mieszko/akpa

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski na gali Wiktory, marzec 2022

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.