Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Hakiel zareagował na krytykę internautów. Tancerz stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Po głośnym wywiadzie aktorka mierzy się z nieprzyjemnymi komentarzami

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2022 09:06
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Kilka dni temu Marcin Hakiel udzielił głośnego wywiadu, w którym opowiedział o rozpadzie swojego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Po publikacji materiału na aktorkę spadła fala krytyki. Gwiazda M jak miłość zablokowała możliwość dodawania komentarzy na Instagramie. Tancerz zwrócił się do internautów, by powstrzymali się od publikowania negatywnych wiadomości na temat jego byłej partnerki.

Marcin Hakiel o rozstaniu z Katarzyną Cichopek 

W niedzielę Marcin Hakiel był gościem programu Miasto kobiet. Tancerz udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozpadu małżeństwa. Nie ukrywał, że mocno przeżywa rozstanie. 

„Dzisiaj czuję się już trochę lepiej, chociaż nie będę ukrywać, że sytuacja była dla mnie trudna. I wydaje mi się, że pomimo tego, że jestem mężczyzną, to ja się nie wstydzę tego, co przeżyłem, co przeżywam i co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie”, mówił na antenie TVN Style.

Czytaj też: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Marcin Hakiel stanął w obronie byłej partnerki

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli razem przez 17 lat, a prawie od 14 byli małżeństwem i wspólnie doczekali się dwójki pociech: Adama i Helenki. Dla wielu wydawali się parą idealną. Niedawno wydali oświadczenie, w którym przekazali informację o tym, że ich związek przechodzi do historii. W rozmowie z dziennikarką Marcin Hakiel otworzył się na temat rozpadu związku z byłą partnerką.

„Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się”, mówił w Mieście kobiet. Marcin Hakiel podkreślał, że musiał się pogodzić z utratą żony, a w najtrudniejszym okresie sięgnął po pomoc terapeuty. „W sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki”, dodawał. 

Po publikacji materiału aktorka znalazła się w ogniu krytyki. Internauci zaczęli zostawiać nieprzyjemne komentarze pod postami na profilu Katarzyny Cichopek. Możliwość pozostawiania nowych wpisów została zablokowana, ale internauci znaleźli inny sposób na to, by negatywnie odnieść się do sytuacji. Komentarze, w których hejterzy obrażali aktorkę zaczęły pojawiać się pod postami tancerza. Marcin Hakiel postanowił zainterweniować na nieprzychylne komentarze i stanowczo poprosił, by tego nie robili. „Proszę o nieobrażanie mojej byłej partnerki”, pisał. 

Czytaj też: Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela po rozstaniu. Odbyli ważną rozmowę

Marcin Hakiel Miasto kobiet tvn style
Fot. materiał promocyjny TVN

Marcin Hakiel, plan programu Miasto Kobiet

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w sesji VIVY! 2019 rok

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w sesji VIVY! 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.