Małgorzata Tusk, Viva! 11/2011
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Tusk skomentowała narodziny wnuczki!

Kasia Tusk będzie mogła liczyć na wsparcie rodziców!

Olga Figaszewska 30 stycznia 2019 12:01
Małgorzata Tusk, Viva! 11/2011
Fot. Iza Grzybowska

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów Kasia Tusk i Stanisław Cudny kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. To dla nich wyjątkowy czas, co blogerka zaznaczyła również na swoim blogu! W ostatniej rozmowie z mediami Małgorzata Tusk potwierdziła krążące w sieci informacje?

Kasia Tusk urodziła?!

Kasia Tusk dotychczas nie potwierdziła oficjalnie czy na świecie pojawiła się jej pociecha. Za to na jej blogu pojawił się dość sugestywny wpis.

„Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”, napisała blogerka.

Dziennikowi Fakt udało się ustalić, że gwiazda urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia w jednym z prywatnych szpitali. Teraz największym wsparciem dla młodych rodziców będą Małgorzata i Donald Tuskowie. Dla przewodniczącego Rady Europejskiej to pełnienie marzeń. Do tej pory doczekał się trzech wnuków!

Jak donosi Super Express były premier specjalnie przyjechał do Polski, by powitać najmłodszą pociechę. Znajomy polityka w rozmowie z dziennikarzami powiedział: „Donald wyczekiwał wnuczki, jest bardzo szczęśliwy”. W poniedziałek wraz z żoną odwiedzili wnuczkę i obdarowali ją podarkami. Z kolei Małgorzata Tusk w odpowiedzi na gratulacje dziennika powiedziała: „Ojej, dziękuję, że pani dzwoni, ale niestety nie będzie żadnych komentarzy”.  

Donald Tusk, Katarzyna Tusk, Małgorzata Tusk, Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w ciąży
Fot. Instagram

Małgorzata Tusk, Viva! 11/2011
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?