Katarzyna Tusk, Stanisław Cudny
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
HISTORIA MIŁOŚCI

Kasię Tusk i Staszka Cudnego poznała ze sobą jego siostra. Dziś wychowują razem dwie córeczki

Swoje życie trzymają w sekrecie, lecz podzielili się ostatnio wspólnym zdjęciem

Marcjanna Maryszewska 16 października 2023 11:45
Katarzyna Tusk, Stanisław Cudny
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Ona jest córką jednego z najbardziej znanych polityków w Polsce i jednocześnie jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w kraju. On pozostaje osobą prywatną i chociaż są parą od 2008 roku, na próżno szukać ich wspólnych zdjęć czy informacji o związku. Żyją z dala od show-biznesu i strzegą prywatności swojej oraz swoich córek. Jak się poznali i co sprawiło, że ich miłość stała się tą na zawsze? 

Historia miłości Kasi Tusk i Staszka Cudny

Swoją rozpoznawalność Kasia Tusk zyskała z początku dzięki byciu córką Donalda Tuska - byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. Córka byłego premiera zadebiutowała w telewizji w 2007 roku jako uczestniczka show „Taniec z Gwiazdami”. To wtedy postawiła pierwsze kroki w show-biznesie, a przed kamerami zdobyła się na kilka osobistych wyznań na temat swojego ówczesnego partnera Jakuba. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu. 

Natomiast parę lat później, w marcu 2011 roku założyła bloga o tematyce lifestylowej razem z przyjaciółką Zofią Cudny - Make Life Easier. Czy zbieżność nazwisk ze Staszkiem Cudnym jest przypadkowa? Otóż… nie! Bowiem bliska koleżanka oraz mąż Kasi Tusk są rodzeństwem!

Ta relacja owiana jest jednak do dziś tajemnicą, a o ich małżeństwie niewiele się mówi. Wiadomo, że poznali się jeszcze w liceum, lecz strzała amora nie trafiła od razu. Stało się to dopiero po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” oraz rozstaniu z poprzednim chłopakiem - mówi się, że Kasia Tusk i Staszek Cudny związali się w 2008 roku. Media nie kryły swojego zainteresowania niezwykłą parą - zapowiadano im rychły ślub i prowadzono spekulacje na temat potencjalnej ciąży córki byłego premiera… Zaś oni w odpowiedzi zaczęli coraz mocniej chronić swoje życie prywatne przed wścibskimi oczami postronnych.

Sprawdź również: Tego Katarzyna Dowbor o pracy przy programie Nasz nowy dom nigdy nie mówiła: ,,Zmuszałam moje dziecko...''

 

Kasia Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański
Kasia Tusk, Viva! 2008

Kasia Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański
Kasia Tusk, Viva! 2008

Ślub prawdopodobnie wzięli w 2014 roku, na co wskazują słowa blogerki, która w 2019 roku oddała swoją suknię ślubną na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uroczystość odbyła się z dala od kamer i dopiero po kilku latach wyszło na jaw, że małżonkowie mają ją już za sobą. „Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja” - zdradziła wówczas Kasia Tusk. Zaręczyć mieli się w Boże Narodzenie 2013 roku.

Kim jest Stanisław Cudny?

Mąż Kasi Tusk z wykształcenia jest architektem. Prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Od urodzenia mieszka w Trójmieście, gdzie ukończył studia na Politechnice Gdańskiej. Obecnie wraz z żoną i córkami mieszka w Sopocie. Podobno Kasia i Staszek znają się jeszcze z liceum, ale dopiero po czasie zostali parą. Czasem rzeczywiście potrzebny jest czas, aby zrozumieć, że ukochana osoba jest obok nas od dawna. W tym przypadku tak właśnie było. 

Kasia Tusk i Stanisław Cudny wychowują razem dwie córeczki

Małżeństwo uwiło sobie gniazdko w klimatycznej dzielnicy Sopotu, gdzie mieszka razem z dwójką swoich pociech. Lilianna - pierwsza córeczka Kasi Tusk i Staszka Cudnego - przyszła na świat w 2019 roku. Druga pociecha urodziła się w sierpniu 2021 roku, a je imię ujawnił niedawno Donald Tusk. Ma na imię Maria.

Kasia Tusk prowadzi Instagrama, na którym co jakiś czas można uświadczyć chwil z jej życia jako mamy oraz żony. Wielokrotnie udostępniała urocze, pełne beztroski kadry ze swoimi córeczkami, lecz pod koniec ubiegłego roku jej spokój zaburzyła poważna choroba najmłodszego dziecka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie dzięki czujności mamy oraz szybkiej interwencji w szpitalu. „Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę” - pisała w sieci. 

Kasia Tusk, córka Kasi Tusk, make life easier
Fot. makelifeeasier.pl/

W trudnych momentach zawsze wspiera i pomaga jej ukochany mąż, z którym dzieli każdą wolną chwilę. Jednak trudno znaleźć jest wspólne zdjęcia zakochanych, którzy raczej niechętnie dzielą się swoimi intymnymi chwilami w mediach społecznościowych. Parę dni temu Kasia Tusk zrobiła jednak wyjątek, a na swoim Instagramie opublikowała romantyczne ujęcie ze Staszkiem Cudnym. Takie zdjęcia to prawdziwa rzadkość! 

Ile to się trzeba naćwierkać żeby przyszła ta wiosna” - tak Kasia Tusk podpisała zdjęcia z małżonkiem. To nie ulega żadnym wątpliwościom - są ze sobą naprawdę szczęśliwi!. 

Czytaj także: Odeta Moro podsumowała na wizji małżeństwo z Michałem Figurskim. Padł temat zdrady

Fot. IG: @makelifeeasier_pl

Źródło: SE.pl, JastrząbPost.pl, Plotek.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.