Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Kasia Tusk i Staszek Cudny. Niezwykła historia miłości owiana słodką tajemnicą…

Swoje życie trzymają w sekrecie, lecz podzielili się ostatnio wspólnym zdjęciem

Marcjanna Maryszewska 28 kwietnia 2022 16:04
Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News

Prowadzą szczęśliwe życie z dala od błysków fleszy i kolorowej prasy - Kasia Tusk i Staszek Cudny od 2008 roku skrzętnie chronią swoją prywatność i nie pozwalają na przekraczanie wyznaczonej przez siebie granicy. Blogerka niechętnie dzieli się z fanami szczegółami na temat ukochanego oraz ich małżeństwa - o ślubie powiedziała publicznie aż pięć lat po uroczystości i do tej pory nie zdradziła imienia najmłodszej córki! Dlatego też niemałe poruszenie w mediach wywołuje każdy moment, gdy zakochani decydują się na uchylenie kulisów swojej relacji! Oto historia miłości jednej z bardziej tajemniczych par show-biznesu.

Kasia Tusk i Staszek Cudny. Historia miłości

Swoją rozpoznawalność Kasia Tusk zyskała z początku dzięki byciu córką Donalda Tuska - byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. Córka byłego premiera zadebiutowała w telewizji w 2007 roku jako uczestniczka show „Taniec z Gwiazdami”. To wtedy postawiła pierwsze kroki w show-biznesie, a przed kamerami zdobyła się na kilka osobistych wyznań na temat swojego ówczesnego partnera Jakuba. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu. 

Natomiast parę lat później, w marcu 2011 roku założyła bloga o tematyce lifestylowej razem z przyjaciółką Zofią Cudny - Make Life Easier. Czy zbieżność nazwisk ze Staszkiem Cudnym jest przypadkowa? Otóż… nie! Bowiem bliska koleżanka oraz mąż Kasi Tusk są rodzeństwem!

Ta relacja owiana jest jednak do dziś tajemnicą, a o ich małżeństwie niewiele się mówi. Wiadomo, że poznali się jeszcze w liceum, lecz strzała amora nie trafiła od razu. Stało się to dopiero po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” oraz rozstaniu z poprzednim chłopakiem - mówi się, że Kasia Tusk i Staszek Cudny związali się w 2008 roku. Media nie kryły swojego zainteresowania niezwykłą parą - zapowiadano im rychły ślub i prowadzono spekulacje na temat potencjalnej ciąży córki byłego premiera… Zaś oni w odpowiedzi zaczęli coraz mocniej chronić swoje życie prywatne przed wścibskimi oczami postronnych.

Sprawdź również: Jak poznali się Anna Mucha i Jakub Wons? Przypominamy historię ich miłości!

Kasia Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański
Kasia Tusk, Viva! 2008

Kasia Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański
Kasia Tusk, Viva! 2008

Ślub prawdopodobnie wzięli w 2014 roku, na co wskazują słowa blogerki, która w 2019 roku oddała swoją suknię ślubną na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uroczystość odbyła się z dala od kamer i dopiero po kilku latach wyszło na jaw, że małżonkowie mają ją już za sobą. „Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja” - zdradziła wówczas Kasia Tusk. Zaręczyć mieli się w Boże Narodzenie 2013 roku.

Kasia Tusk i Staszek Cudny: Dzieci i życie prywatne

Małżeństwo uwiło sobie gniazdko w klimatycznej dzielnicy Sopotu, gdzie mieszka razem z dwójką swoich pociech. Lilianna - pierwsza córeczka Kasi Tusk i Staszka Cudnego - przyszła na świat w 2019 roku. Druga pociecha urodziła się w sierpniu 2021 roku, lecz nadal nie ujawniono publicznie jej imienia.

Kasia Tusk prowadzi Instagrama, na którym co jakiś czas można uświadczyć chwil z jej życia jako mamy oraz żony. Wielokrotnie udostępniała urocze, pełne beztroski kadry ze swoimi córeczkami, lecz pod koniec ubiegłego roku jej spokój zaburzyła poważna choroba najmłodszego dziecka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie dzięki czujności mamy oraz szybkiej interwencji w szpitalu. „Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę” - pisała w sieci. 

Kasia Tusk, córka Kasi Tusk, make life easier
Fot. makelifeeasier.pl/

W trudnych momentach zawsze wspiera i pomaga jej ukochany mąż, z którym dzieli każdą wolną chwilę. Jednak trudno znaleźć jest wspólne zdjęcia zakochanych, którzy raczej niechętnie dzielą się swoimi intymnymi chwilami w mediach społecznościowych. Parę dni temu Kasia Tusk zrobiła jednak wyjątek, a na swoim Instagramie opublikowała romantyczne ujęcie ze Staszkiem Cudnym. Takie zdjęcia to prawdziwa rzadkość! 

Ile to się trzeba naćwierkać żeby przyszła ta wiosna” - tak Kasia Tusk podpisała zdjęcia z małżonkiem. To nie ulega żadnym wątpliwościom - są ze sobą naprawdę szczęśliwi! Życzymy wszystkiego dobrego!  

Czytaj także: Monika Mrozowska jest otwarta na nowy związek, ale na własnych zasadach

Fot. IG: @makelifeeasier_pl

Źródło: SE.pl, JastrząbPost.pl, Plotek.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?