druga ciąża Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk po raz drugi została mamą!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2021 11:58
druga ciąża Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Rodzina Kasi Tusk i Stanisława Cudnego powiększyła się! Jak podał Super Express, blogerka po raz drugi została mamą. Osoba z otoczenia pary zdradziła płeć maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Kasia Tusk po raz drugi została mamą!

Informację o tym, że Kasia Tusk i Stanisław Cudny po raz drugi zostaną rodzicami, wyjawiła kilka miesięcy temu teściowa gwiazdy. „Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, mówiła pani Anna Lutomska w rozmowie z Super Expressem.

Sprawdź też: Wakacje 2021. Kasia Tusk wypoczywa w niesamowitym zamku w Toskanii

Następnie radosne wieści potwierdziła przyszła mama. Kasia Tusk przygotowywała się do powitania maleństwa. Jakiś czas temu blogerka zamieściła wpis, po którym fanki zaczęły spekulować, że córka Donalda Tuska została już mamą.

„Chciałabym, aby najbliższe tygodnie trwały jak najdłużej, bo końcówka tych wakacji jest dla mnie czymś zupełnie wyjątkowym”, wyjawiła. 

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Super Expressu, blogerka niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Małżonkowie doczekali się córeczki. To dla nich wyjątkowy czas, pełen radości, miłości i wdzięczności. „To dziewczynka. Wszystko dobrze się udało”, zdradził informator dziennika.

Serdecznie gratulujemy!  

Zobacz też: Kasia Tusk kwitnie w ciąży! Do narodzin maleństwa zostało niewiele czasu?


 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.