Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk pokazała urocze nagranie z córeczkami

„Moje ręce są pełne, tak samo jak serce”

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2021 10:25
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Rzadko dzieli się z obserwatorami swoim życiem. Tym razem zrobiła wyjątek. Kasia Tusk zamieściła na InstaStories urocze nagranie z córeczkami. Niedawno autorka bloga Make life easier po raz drugi została mamą.

Kasia Tusk pokazała córeczki

Córka byłego premiera stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach. Nie wypowiada się także na temat rodzinnych relacji. Kasia Tusk długo zachowała w tajemnicy informację o tym, że po raz drugi zostanie mamą. Wtedy w rozmowie z mediami wygadała się teściowa gwiazdy. „Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, mówiła pani Anna Lutomska  Super Expressowi.

Niedawno blogerka i Stanisław Cudny powitali na świecie córeczkę. Cała rodzina jest już w komplecie. „Chciałabym, aby najbliższe tygodnie trwały jak najdłużej, bo końcówka tych wakacji jest dla mnie czymś zupełnie wyjątkowym”, oznajmiła w jednym z wpisów. 
Sprawdź też: Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Bardzo uroczy kadr

Świeżo upieczona mama zareagowała potem na liczne gratulacje i potwierdziła, że jej rodzina się powiększyła. 

„Zasypujecie mnie screenami od @make_life_harder i już dostałam ostrzeżenie od Instagrama, że w związku z tym prowadzę według nich jakieś pozaregulaminowe działania. Teraz w modzie jest usuwanie insta na parę dni, blokada konta to chyba coś podobnego, tak więc dzięki @make_life_harder że dbacie o to abym odpoczęła, a tak serio – za wszystkie gratulacje bardzo dziękuję”.

Niedawno na profilu Kasi Tusk pojawiło się też urocze zdjęcie z maleństwem, a teraz zaskoczyła fanów nagraniem z udziałem swoich pociech. „Tak. Moje ręce są pełne, tak samo jak serce”, napisała dumna mama.

Widać, że Kasia Tusk stworzyła z pociechami wyjątkową wieź, a macierzyństwo daje jej wiele radości. To naprawdę uroczy widok! Starsza córka blogerki rośnie jak na drożdżach. Na nagraniu widzimy, jak Liliana ogląda zdjęcia wykonane polaroidem, a najmłodsza pociecha śpi w ramionach mamy.  

Zobacz też: Kasia Tusk kwitnie w ciąży! Do narodzin maleństwa zostało niewiele czasu?

Kasia Tusk z córeczkami
Fot. Kasia Tusk, Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk z córeczkami
Fot. Kasia Tusk, Instagram @makelifeeasier_pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…