Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk kilka dni temu została mamą?! 

„Styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”

Olga Figaszewska 29 stycznia 2019 09:01
Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk urodziła?! Media donoszą, że blogerka i jej mąż, Stanisław Cudny właśnie zostali rodzicami! Czy najnowszym wpisem Kasia Tusk potwierdziła te spekulacje? 

Kasia Tusk została mamą?!

Kasi Tusk dość długo udało się zatrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Dopiero w październiku gwiazda  oficjalnie potwierdziła krążące plotki. Czy teraz również zdecyduje się to zrobić? Najpierw w mediach społecznościowych pojawił się tajemniczy wpis Piotra Makowca. Na Twitterze napisał mężczyzna: „Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusie”. Jeśli wierzyć jego słowom, kilka dni temu Katarzyna Tusk i Stanisław Cudny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. 

Fani w najnowszym wpisie, który pojawił się na blogu, doszukali się potwierdzenia tych rewelacji. Zwłaszcza, że niedawno Kasia Tusk zamieściła na Instagramie zdjęcia w obcisłych strojach.

„Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”, napisała blogerka. Internauci nie mają wątpliwości, że Kasia Tusk już urodziła. „Rozumiem że maleństwo też już w domu?”, „Ooo nie ma już brzuszka! Gratulacje”, czytamy w komentarzach.

Z kolei dziennikowi Fakt udało się ustalić, że gwiazda urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia w jednym z prywatnych szpitali. 

Pozostaje nam tylko oczekiwać na oficjalne potwierdzenie tych informacji! Serdecznie gratulujemy!  

 

 

Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w ciąży
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.