Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk kilka dni temu została mamą?! 

„Styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”

Olga Figaszewska 29 stycznia 2019 09:01
Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk urodziła?! Media donoszą, że blogerka i jej mąż, Stanisław Cudny właśnie zostali rodzicami! Czy najnowszym wpisem Kasia Tusk potwierdziła te spekulacje? 

Kasia Tusk została mamą?!

Kasi Tusk dość długo udało się zatrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Dopiero w październiku gwiazda  oficjalnie potwierdziła krążące plotki. Czy teraz również zdecyduje się to zrobić? Najpierw w mediach społecznościowych pojawił się tajemniczy wpis Piotra Makowca. Na Twitterze napisał mężczyzna: „Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusie”. Jeśli wierzyć jego słowom, kilka dni temu Katarzyna Tusk i Stanisław Cudny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. 

Fani w najnowszym wpisie, który pojawił się na blogu, doszukali się potwierdzenia tych rewelacji. Zwłaszcza, że niedawno Kasia Tusk zamieściła na Instagramie zdjęcia w obcisłych strojach.

„Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”, napisała blogerka. Internauci nie mają wątpliwości, że Kasia Tusk już urodziła. „Rozumiem że maleństwo też już w domu?”, „Ooo nie ma już brzuszka! Gratulacje”, czytamy w komentarzach.

Z kolei dziennikowi Fakt udało się ustalić, że gwiazda urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia w jednym z prywatnych szpitali. 

Pozostaje nam tylko oczekiwać na oficjalne potwierdzenie tych informacji! Serdecznie gratulujemy!  

 

 

Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w ciąży
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?