Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Z OSTATNIEJ CHWILI

To już oficjalne. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 22:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Wraz z mężem, Radosławem Majdanem długo starali się o trzecie dziecko. „Naszą jedyną nadzieją jest procedura in vitro”, mówiła niedawno dla viva.pl. Małżeństwo powoli traciło nadzieję, że wkrótce uda im się spełnić to pragnienie. Wygląda jednak na to, że ich największe marzenie niebawem się spełni. Para podzieliła się właśnie ze światem wspaniałą wiadomością!

Małgorzata Rozenek-Majdan w trzeciej ciąży!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niebawem zostaną rodzicami! Jak pisze na Instagramie Beata Milczarek, makijażystka współpracująca z Małgosią, para niebawem przywita na świecie kolejnego potomka. Informację potwierdził także informator serwisu Pudelek: „Jak donosi nasz informator, starania małżonków przyniosły pożądany efekt. Małgorzata Rozenek jest w ciąży i już niedługo na świecie pojawi się nowy członek ich rodziny”, czytamy. 

Przypomnijmy, że na temat trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan pisano już od kilku miesięcy. Dziennikarze wciąż pytali, „kiedy zdecydują się na dziecko”: „Zdarza się, że słyszę „musisz urodzić trzecie dziecko”. (…) To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów VIVY! Katarzynie Sielickiej.

Para długo  starała się o potomka. Nie było im lekko. „Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po „40”. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie „stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię ”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Gazeta.pl.

Radosław Majdan komentuje powiększenie rodziny: „Będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham”. A kto ogłosił radosną nowinę jako pierwszy? Zobaczcie poruszające nagranie>>

Gwiazda w pewnym momencie szczerze przyznała, że po dwóch poronieniach powoli traciła nadzieję na ciążę: „Do 12. tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy”, mówiła w jednym z wywiadów. 

Prowadząca program Projekt Lady wyznała także, że wraz z mężem nie wyklucza adopcji dziecka. „Nie wykluczamy takiej sytuacji z Radosławem, bo mamy w sobie tyle miłości… Plus ja się tak dobrze czuję w roli mamy - to jest najważniejsza i najszczęśliwsza rola mojego życia. Nasz dom jest pełen miłości. Jest dużo psów, są ptaki, dziadkowie, liczna rodzina… Ale mamy tej miłości jeszcze wiele”, zdradziła kilka miesięcy temu w rozmowie z viva.pl. Marzenie pary w końcu się jednak spełniło. Małgorzata Rozenek-Majdan niebawem po raz trzeci zostanie mamą! 

Przypomnijmy, że prowadząca Projekt Lady ma dwóch synów. Dzieci Małgosi Rozenek-Majdan - dziewięcioletni Tadeusz i trzynastoletni Stanisław -  to owoce związku prezenterki z Jackiem Rozenkiem, pierwszym mężem. Teraz  spodziewa się trzeciego dziecka. Jak na razie nie wiadomo, czy Małgosia Rozenek-Majdan spodziewa się chłopca czy dziewczynki

W jednym z wywiadów Rozenek zdradziła, że ma już wybrane imię dla... córki! „Uwielbiam pełne imiona, jakbym miała córkę, to dałabym jej na imię Helena”, powiedziała Małgorzata Rozenek Majdan w wywiadzie dla magazynu Pani.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Widać ciążowy brzuszek Małgosi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.