Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan komentuje powiększenie rodziny: „Będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham”

Musicie zobaczyć to nagranie!

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 23:07
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

To już oficjalne. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami! Radosną nowinę przekazali za małżeństwo ich znajomi. Wśród nich była makijażystka Małgosi, Beata Mielczarek. Teraz okazuje się, że tak naprawdę pierwszą osobą, która poinformowała o ciąży Małgosi Rozenek-Majdan był przyjaciel... jej męża, znany muzyk. Podzielił się z fanami tą wiadomością na swoim koncercie. Do sieci trafiło nagranie z tego momentu. Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od jakiegoś czasu starali się o dziecko. Para rozważała nawet adopcję. Małgosia otwarcie mówiła w mediach o problemach z zajściem w ciążę. Małżeństwo podejmowało ostatnio próby przy pomocy metody in-vitro. Nieustannie musieli jednak słuchać pytań, kiedy w końcu powiększy się ich rodzina.

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Katarzyną Sielicką dla magazynu VIVA! wprost skomentowała ciągłe rozpisywanie się na temat jej życia prywatnego: „To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej”, mówiła. 

Więcej o trzeciej ciąży Małgosi Rozenek-Majdan przeczytacie tutaj>>

Parze nie było lekko. „Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję”, wyznała w jednym z wywiadów Małgosia Rozenek-Majdan. Wraz z mężem rozważała nawet adopcję. Dziś zaskoczyła nas jednak wspaniała wiadomość - para spodziewa się dziecka! Okazuje się, że radosną nowinę przekazał jakiś czas temu wspólny przyjaciel pary, wokalista zespołu Ira, Artur Gadowski. Lider legendarnego zespołu ogłosił ze sceny, że Radosław Majdan, który był obecny podczas koncertu, wkrótce zostanie ojcem. Zobaczcie fragment koncertu. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! de luxe 21/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.