Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Foremniak odpowiada Kubie Wojewódzkiemu! Mocne słowa

Aktorka nie ukrywa emocji

Konrad Szczęsny 18 marca 2023 16:07
Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008
Fot. Mateusz Stankiewicz

Nie milkną echa głośnej wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zaprosił ostatnio do swojego programu Piotra Gąsowskiego. Tematem rozmowy była m.in. koleżeńska lojalność (w nawiązaniu do zmian, jakie miały jakiś czas temu miejsce w telewizji Polsat). Były juror „Mam talent” stwierdził w jej trakcie, że gdy odchodził z programu, deklarację dotyczącą porzucenia fotela złożyły także Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Najpierw na tę informację zareagowała była wokalistka O.N.A., zaś teraz aktorka! Obie nie ukrywają rozczarowania...

Kuba Wojewódzki o braku lojalności Chylińskiej i Foremniak

Warto nadmienić, że wymiana zdań między Piotrem Gąsowskim a Kubą Wojewódzkim miała lekki, żartobliwy charakter. Mimo tego słowa gwiazdora TVN wywołały spore poruszenie w sieci.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”, stwierdził rozbawiony. Po czym dodał, że była to dla niego gorzka lekcja, dotycząca przyjaźni w show-biznesie. „A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność!”, skwitował.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję wokalistki. „Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu „Mam Talent” dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz [...] jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ”, napisała na swoich profilach w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska.

Teraz głos zabrała druga z jurorek...

Czytaj także: Agnieszka Chylińska odpowiada Kubie Wojewódzkiemu: „Nie kłam więcej”

Małgorzata Foremniak odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

Aktorka nie ukrywa, że ją także zabolały słowa Kuby Wojewódzkiego. Zarzuca mu bicie piany i lansowanie się na wyimaginowanym skandalu. 

„Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok. Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu „Mam Talent” dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzic hurtem🙂”, rozpoczęła Małgorzata Foremniak.

Po czym dodała, że cała sytuacja jest dla niej wyjątkowo niesmaczna. „Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią.W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było glośno. Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu używa się nie swojego światła”, zakończyła.

Czy gwiazdor TVN zdecyduje się odpowiedzieć? 

Czytaj także: Kochały jednego mężczyznę, jednak ich przyjaźń przetrwała. Oto historia Małgorzaty Foremniak i Darii Trafankowskiej

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki, plan drugiej edycji „Mam talent”, 06.11.2009 rok
Fot. Baranowski Michał/AKPA

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki, plan drugiej edycji „Mam talent”, 06.11.2009 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…