EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska odpowiada Kubie Wojewódzkiemu: „Nie kłam więcej”

Wokalistka nie przebiera w słowach

Olga Figaszewska 18 marca 2023 12:13
EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Niedawno Kuba Wojewódzki poruszył temat swojego odejścia z programu Mam Talent. Przy okazji w rozmowie z Piotrem Gąsowskim zarzucił byłym koleżankom jurorkom nielojalność. Agnieszka Chylińska ostro zareagowała na jego słowa. Opublikowała emocjonalny post, w którym nie przebierała w słowach. 

Kuba Wojewódzki o odejściu z Mam Talent

Gościem programu Kuby Wojewódzkiego był  Piotr Gąsowski. Dziennikarz poruszył z nim wiele kwestii, w tym temat odejścia z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Prowadzący pożegnał się z show po tym, jak produkcja podziękowała za współpracę Katarzynie Skrzyneckiej. Gest solidarności nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego.

„Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię”, mówił Piotr Gąsowski.

To wyznanie miało skłonić dziennikarza do własnych przemyśleń, który pokusił się o ocenę, że w show-biznesie nie można liczyć na lojalność. Wrócił wspomnieniami do swojego odejścia z programu Mam Talent. W pierwszej kolejności decyzję o zakończeniu swojej przygody z show miał przekazać Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak, z którymi zasiadał w jury. Obie miały powiedzieć mu, że odchodzą razem z nim, a stało się inaczej.

„Jak zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent!", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność!”, mówił Kuba Wojewódzki. Niektórzy potraktowali jego wypowiedź raczej z przymrużeniem oka. Jednak jego wypowiedź wywołała ogromne emocje.

Zobacz też: Jaka jest tajemnica pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej? Trwało zaledwie 16 miesięcy

Agnieszka Chylińska opowiada ostro Kubie Wojewódzkiemu

Agnieszka Chylińska nie pozostawiła tych słów bez komentarza. W najnowszym wpisie podkreśliła, że nie zgadza się ze słowami byłego jurora Mam Talent. Zaznaczyła też, że nie odwiedzi jego programu, mimo że miała taką chęć i wcześniej przyjęła zaproszenie. 

„Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz.  Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę.

Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka.

Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ”, zakończyła wokalistka.  

Zobacz też: Chciał zostać premierem, rozbawiał całą Polskę... Co dziś robi i jak wygląda Karol Klementowski z Dużych Dzieci?

Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak, 2009
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak, 2009

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.