Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzina Lewandowskich już wkrótce ponownie się powiększy!

Wspaniałe wieści dla Roberta Lewandowskiego!

Redakcja VIVA! 23 maja 2020 16:05
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska zaledwie kilkanaście dni temu powitała na świecie drugą córeczkę, Laurę. Okazuje się, że Lewandowscy wkrótce powitają na świecie nowego członka rodziny! Radosna nowina szczególnie ucieszyła Roberta Lewandowskiego...

Milena Lewandowska w ciąży

Jak informuje portal sport.se.pl, mamą już niedługo zostanie siostra Roberta Lewandowskiego, Milena. Są sobie bardzo bliscy, dlatego piłkarz nie może się doczekać, aż zostanie wujkiem. Milena Lewandowska-Miros i jej mąż Radosław mają już syna Leona.

Starsza siostra piłkarza unika nadmiernego zainteresowania mediów, ale jest aktywna w mediach społecznościowych. Podobnie jak inni członkowie rodziny Lewandowskich, ma na koncie sukcesy sportowe – przez lata była związana z AZS Politechniki Warszawskiej i grała w siatkówkę, jednak jakiś czas temu zakończyła karierę. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej.

To Milena Lewandowska-Miros niosła do chrztu pierwszą córkę Anny i Roberta, Klarę. Często wspiera sportowca na trybunach w trakcie meczów, oraz uczestniczy w obozach treningowych Anny Lewandowskiej.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.