Starsza córka Ani i Roberta obchodzi dziś 4. urodziny

Gabriela Czernecka 4 maja 2021 08:06

Rok temu Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się młodsza córka małżonków, której nadano na imię Laura. W ostatnich miesiącach ciąży Anna Lewandowska przez co jakiś czas rozczulała internautów fotografiami, na których podkreślała ciążowe krągłości! Trenerka zaskakiwała fanów kolejnymi pomysłami i dawała przykład innym, że będąc w ciąży wciąż można prowadzić aktywny tryb życia. Dało się zauważyć, że zmiany zachodziły nie tylko w wyglądzie Ani. Wraz z mężem na nowo urządzali swoje mieszkanie, dostosowując je do nowego członka rodziny. Dla bezpieczeństwa zamontowali barierkę na schodach, pokazali nawet, jak wygląda pokój przygotowany dla drugiego dziecka. 

Do powitania na świecie siostry przygotowywała się też Klara Lewandowska, która obchodzi dziś kolejne urodziny.

Jaką siostrą jest Klara Lewandowska? 

Rok temu nikt nie miał wątpliwości, że Klara nie może się doczekać rodzeństwa, o czym świadczyło zdjęcie dziewczynki w pokoiku, przygotowanym już dla małej Laury. Klara Lewandowska podobno nawet sama wybrała imię dla młodszej siostry! „Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają”, wyjaśniała rok temu mama Ani Lewandowskiej, Maria Lewandowska,  w rozmowie z PAP LIFE.

Lewandowscy od początku uczyło córkę tego, że należy się dzielić i teraz mają pewność, że będzie dobrą starszą siostrą. „Naszej córce od maleńkości wpajamy, że trzeba dzielić się z innymi dziećmi. Czytałam porady psychologów, że jeżeli dziecko nie chce czegoś oddać, to niech nie oddaje. Więc pytam: To skąd ma wiedzieć, że dobrze jest się dzielić i że to ogromna nauka na kolejne lata? Klara jest w stanie oddać innym dzieciom wszystko. Dlatego jestem spokojna o to, jak przyjmie siostrzyczkę lub braciszka. Od małego powtarzaliśmy, że nie można myśleć tylko o sobie. Jestem pewna, że będzie fajną starszą siostrą. Chcemy też nauczyć Klarę, żeby szanowała pieniądze, wiedziała, co znaczy praca, że nie możemy spełniać każdego widzimisię.”, mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z Aliną Gutek dla Zwierciadła.

Dziś dziewczynki mają wyjątkową więź i coraz lepiej się rozumieją. Ich wspólne radosne zdjęcia często są publikowane w mediach społecznościowych. Klarze z okazji 4. urodzin życzymy wszystkiego, co najlepsze.  

1/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
1/6

Klara Lewandowska od samego początku nie mogła doczekać się, aż na świat przyjdzie jej siostrzyczka i…

2/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
2/6

…koleżanka do wspólnej zabawy!

3/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
3/6

Ania Lewandowska w jednym z wywiadów zdradziła, że od samego początku wraz z mężem uczyła córkę, że należy się dzielić.

4/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
4/6

Klara ma od roku nową towarzyszkę do zabaw.

5/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
5/6

Nie ma wątpliwości, że dziewczynka świetnie sprawdza się w roli starszej siostry.

6/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
6/6

Długo czekała na rodzeństwo i jak widać, doczekała się! Przy okazji Klara świętuje dziś 4. urodziny

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.