Córka Ani i Roberta nie mogła doczekać się rodzeństwa!

Gabriela Czernecka 10 maja 2020 12:00

Anna i Robert Lewandowscy właśnie po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się druga córka, której para dała na imię Laura. Dla całej rodziny to wyjątkowy czas. Anna Lewandowska przez ostatnie miesiące co jakiś czas rozczulała internautów fotografiami, na których podkreślała ciążowe krągłości! Trenerka zaskakiwała fanów kolejnymi pomysłami i dawała przykład innym, że będąc w ciąży wciąż można prowadzić aktywny tryb życia. Dało się zauważyć, że zmiany zachodziły nie tylko w wyglądzie Ani. Wraz z mężem na nowo urządzili swoje mieszkanie, dostosowując je do nowego członka rodziny, który już niebawem miał zagościć w ich domu. Dla bezpieczeństwa zamontowali barierkę na schodach, pokazali nawet, jak wygląda pokój przygotowany dla drugiego dziecka. 

Jaką siostrą będzie Klara Lewandowska? 

Nikt nie miał wątpliwości, że Klara nie może się doczekać rodzeństwa, o czym świadczyło zdjęcie dziewczynki w pokoiku, przygotowanym już dla małej Laury. Klara Lewandowska podobno nawet sama wybrała imię dla młodszej siostry! „Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają”, wyjaśniła mama Ani Lewandowskiej, Maria Lewandowska,  w rozmowie z PAP LIFE.

Lewandowscy od początku uczyło córkę tego, że należy się dzielić i teraz mają pewność, że będzie dobrą starszą siostrą. „Naszej córce od maleńkości wpajamy, że trzeba dzielić się z innymi dziećmi. Czytałam porady psychologów, że jeżeli dziecko nie chce czegoś oddać, to niech nie oddaje. Więc pytam: To skąd ma wiedzieć, że dobrze jest się dzielić i że to ogromna nauka na kolejne lata? Klara jest w stanie oddać innym dzieciom wszystko. Dlatego jestem spokojna o to, jak przyjmie siostrzyczkę lub braciszka. Od małego powtarzaliśmy, że nie można myśleć tylko o sobie. Jestem pewna, że będzie fajną starszą siostrą. Chcemy też nauczyć Klarę, żeby szanowała pieniądze, wiedziała, co znaczy praca, że nie możemy spełniać każdego widzimisię.”, mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z Aliną Gutek dla Zwieciadła.

Przyglądamy się, jak Anna i Robert Lewandowscy przygotowywali córkę na powiększenie rodziny!  

1/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
1/6

Klara Lewandowska od samego początku nie mogła doczekać się, aż na świat przyjdzie jej siostrzyczka i…

2/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
2/6

…koleżanka do wspólnej zabawy!

3/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
3/6

Ania Lewandowska w jednym z wywiadów zdradziła, że od samego początku wraz z mężem uczyła córkę, że należy się dzielić.

4/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
4/6

Klara będzie miała teraz nową towarzyszkę do zabaw.

5/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
5/6

Nie ma wątpliwości, że dziewczynka świetnie sprawdzi się w roli starszej siostry.

6/6
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
6/6

Długo czekała na rodzeństwo i jak widać, doczekała się! My z niecierpliwością oczekujemy teraz wspólnego zdjęcia Klary i Laury Lewandowskich!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.