Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Gala Złotej Piłki: Nie tylko Anna Lewandowska... Robertowi Lewandowskiemu kibicowała też siostra

Milena Lewandowska-Miros wyglądała obłędnie. Kim jest?

Rafał Kowalski 30 listopada 2021 10:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Wczorajsza gala przyznania Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza roku przejdzie do historii z kilku powodów. Po pierwsze obserwatorzy konkursu podkreślali, że Leo Messi otrzymał to prestiżowe wyróżnienie już po raz siódmy. Z drugiej strony część dzisiejszych dzienników oburzona była tym werdyktem wskazując, że to Robert Lewandowski powinien stanąć na najwyższym stopniu podium. Ostatecznie na pocieszenie wręczono mu tytuł napastnika roku. Podczas gali Polakowi towarzyszyła nie tylko żona, ale i mama oraz siostra.

Siostra Roberta Lewandowskiego – zdjęcia 2021

Kilka chwil po zakończeniu uroczystości Milena Lewandowska-Miros napisała w sieci piękne słowa skierowane do sławnego brata: „Jesteś dla mnie najlepszy”, mogliśmy przeczytać. Siostra piłkarza wspierała go wczoraj nie tylko słowem, ale i ciałem. Starsza z rodzeństwa Lewandowskich była obecna podczas paryskiej gali.

Milena Lewandowska-Miros postawiła na czarny stylowy garnitur, czerwone usta i związane włosy. Obok swojego brata, bratowej i mamy prezentowała się bardzo szykownie i modnie.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski znów udowodnił, że jest tatą na medal! Nagranie z Klarą to hit sieci

Kim jest Milena Lewandowska-Miros? Wiek, zawód

Przypomnijmy, że Milena Lewandowska-Miros, tak jak jej młodszy brat, ma na koncie sukcesy sportowe. Przez lata była związana z AZS Politechniki Warszawskiej i grała w siatkówkę, ale jakiś czas temu zakończyła karierę.

W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej Signor Leone, zajmującej się produkcją eleganckiej odzieży dla mężczyzn. Już rok później małżonkowie powitali na świecie pierwsze dziecko: synka Leona. Robert Lewandowski został zresztą jego chrzestnym. Z kolei rok temu w czerwcu przyszło na świat drugie dziecko pary – córeczka.

Zobaczcie piękne zdjęcia całej rodziny Lewandowskich. 

Czytaj takżeZłota Piłka 2021: kto się pojawił na gali? Anna i Robert Lewandowscy, Leo Messi...

Mama i siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Mama i siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.