Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Gala Złotej Piłki: Nie tylko Anna Lewandowska... Robertowi Lewandowskiemu kibicowała też siostra

Milena Lewandowska-Miros wyglądała obłędnie. Kim jest?

Rafał Kowalski 30 listopada 2021 10:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Wczorajsza gala przyznania Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza roku przejdzie do historii z kilku powodów. Po pierwsze obserwatorzy konkursu podkreślali, że Leo Messi otrzymał to prestiżowe wyróżnienie już po raz siódmy. Z drugiej strony część dzisiejszych dzienników oburzona była tym werdyktem wskazując, że to Robert Lewandowski powinien stanąć na najwyższym stopniu podium. Ostatecznie na pocieszenie wręczono mu tytuł napastnika roku. Podczas gali Polakowi towarzyszyła nie tylko żona, ale i mama oraz siostra.

Siostra Roberta Lewandowskiego – zdjęcia 2021

Kilka chwil po zakończeniu uroczystości Milena Lewandowska-Miros napisała w sieci piękne słowa skierowane do sławnego brata: „Jesteś dla mnie najlepszy”, mogliśmy przeczytać. Siostra piłkarza wspierała go wczoraj nie tylko słowem, ale i ciałem. Starsza z rodzeństwa Lewandowskich była obecna podczas paryskiej gali.

Milena Lewandowska-Miros postawiła na czarny stylowy garnitur, czerwone usta i związane włosy. Obok swojego brata, bratowej i mamy prezentowała się bardzo szykownie i modnie.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski znów udowodnił, że jest tatą na medal! Nagranie z Klarą to hit sieci

Kim jest Milena Lewandowska-Miros? Wiek, zawód

Przypomnijmy, że Milena Lewandowska-Miros, tak jak jej młodszy brat, ma na koncie sukcesy sportowe. Przez lata była związana z AZS Politechniki Warszawskiej i grała w siatkówkę, ale jakiś czas temu zakończyła karierę.

W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej Signor Leone, zajmującej się produkcją eleganckiej odzieży dla mężczyzn. Już rok później małżonkowie powitali na świecie pierwsze dziecko: synka Leona. Robert Lewandowski został zresztą jego chrzestnym. Z kolei rok temu w czerwcu przyszło na świat drugie dziecko pary – córeczka.

Zobaczcie piękne zdjęcia całej rodziny Lewandowskich. 

Czytaj takżeZłota Piłka 2021: kto się pojawił na gali? Anna i Robert Lewandowscy, Leo Messi...

Mama i siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Mama i siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?