Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała ciążowy brzuszek! Urodzi lada chwila

Milena Lewandowska-Miros spodziewa się drugiego dziecka

Konrad Szczęsny 26 maja 2020 16:08
Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7

Na początku maja Anna Lewandowska urodziła córkę, której wraz z mężem nadali imię Laura. Jednak na tym nie koniec dobrych wiadomości, dotyczących tej rodziny! Także siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, jest w ciąży. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje pokaźny brzuszek.

Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego w ciąży

O tym, że klan Lewandowskich znów się powiększy, pisaliśmy kilka dni temu. Okazało się, że dla bliskich słynnego piłkarza to naprawdę wyjątkowy czas i w rodzinie nastąpił istny baby boom!

Po narodzinach Laury, która przyszła na świat blisko trzy tygodnie temu w Monachium, teraz radosną nowiną podzieliła się Milena Lewandowska-Miros. Starsza o trzy lata siostra Roberta Lewandowskiego wraz z mężem spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Po raz pierwszy zostali rodzicami pięć lat temu: wówczas na świat przyszedł ich synek Leon. Jego ojcem chrzestnym jest oczywiście słynny piłkarz.

Z okazji Dnia Matki siostra sportowca zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię czułych fotografii, Widzimy na nich, jak promiennie się uśmiecha, zaś jej mąż Radosław Miros, obejmuje jej brzuszek. „Szczęśliwa”, podpisała je.

Pod fotografią zaroiło się od komentarzy z gratulacjami oraz najlepszymi życzeniami. Głos zabrały m.in. MaRina Łuczenko-Szczęsna, Paulina Krupińska oraz Dominika Grosicka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy #mothersday everyone 💐#dzienmamy #mumlife #mumtobe #familygoals #challengeaccepted ✌️🧸🤰🏻

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros?

Ma 35 lat, jest starsza od sławnego brata o trzy lata. W 2014 roku wyszła za mąż za Roberta Mirosa, właściciela firmy odzieżowej Signor Leone. Rok później powitali na świecie pierwsze dziecko: chłopca, któremu nadali imię Leon. Jego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski.

Póki co nie wiadomo, kiedy drugie dziecko pary przyjdzie na świat. Sądząc jednak po wielkości brzuszka Mileny Lewandowskiej-Miros, nastąpi to już niebawem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Balcony vibes ☀️#slowlifestyle #momentslikethese #appriciate #mayweather #weekendmood

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.