Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tym rodzinnym zdjęciem Robert Lewandowski rozczulił internautów! 

To prawdziwy szczęściarz

Redakcja VIVA! 19 maja 2020 21:08
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy z córeczkami zapozowali do wspólnego zdjęcia! Ten kadr rozczulił internautów. Laura Lewandowska wyrasta na prawdziwą gwiazdę Instagrama! 

Rodzinna fotografia Lewandowskich

Rodzina jest dla nich najważniejsza, dlatego każdą wolną chwilę poświęcają na budowanie wspomnień. Zwłaszcza teraz, kiedy do ich szczęśliwej gromadki dołączyła Laura. Dziewczynka wraz z mamą jest już w domu, gdzie czekało na nich gorące powitanie. 

Ania i Robert Lewandowscy nie ukrywają swojego szczęścia! Także mała Klara nie posiada się z radości.

W końcu może sprawdzić się w roli starszej siostry. Pomaga mamie w domowych obowiązkach, a kilka dni temu dumnie prowadziła wózek siostrzyczki podczas spaceru. 

Najnowsza fotografia opublikowana przez sportową parę rozczuliła fanów. Widzimy na niej kapitana polskiej reprezentacji piłki nożnej wraz z najważniejszymi kobietami jego życia. Ukochana żona i starsza córka zasypują go buziakami! 

,,My 3 🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♀️🤸‍♀️ i On Us 3 and him💙", napisała Ania Lewandowska na Instgarmie pod wspólnym kadrem z córeczkami i ukochanym. 

Z kolei Robert Lewandowski opublikował to samo zdjęcie z podpisem: ,,Moje dziewczyny <3". 

Fani nie mogli przejść obojętnie obok takiego rozczulającego widoku. 

,,Wspaniały widok. Rodzinka w komplecie. Pięknie. pozdrawiam", ,,Otoczony dziewczynami! Teraz przydałby się chłopak", ,,I on taki szczesciarz! Super dziewczyny!", ,,taki babiniec jak u nas 😁 Ci faceci to jednak szczęściarze są ",  ,,Piękna rodzinka"czytamy. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.