Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tym rodzinnym zdjęciem Robert Lewandowski rozczulił internautów! 

To prawdziwy szczęściarz

Redakcja VIVA! 19 maja 2020 21:08
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy z córeczkami zapozowali do wspólnego zdjęcia! Ten kadr rozczulił internautów. Laura Lewandowska wyrasta na prawdziwą gwiazdę Instagrama! 

Rodzinna fotografia Lewandowskich

Rodzina jest dla nich najważniejsza, dlatego każdą wolną chwilę poświęcają na budowanie wspomnień. Zwłaszcza teraz, kiedy do ich szczęśliwej gromadki dołączyła Laura. Dziewczynka wraz z mamą jest już w domu, gdzie czekało na nich gorące powitanie. 

Ania i Robert Lewandowscy nie ukrywają swojego szczęścia! Także mała Klara nie posiada się z radości.

W końcu może sprawdzić się w roli starszej siostry. Pomaga mamie w domowych obowiązkach, a kilka dni temu dumnie prowadziła wózek siostrzyczki podczas spaceru. 

Najnowsza fotografia opublikowana przez sportową parę rozczuliła fanów. Widzimy na niej kapitana polskiej reprezentacji piłki nożnej wraz z najważniejszymi kobietami jego życia. Ukochana żona i starsza córka zasypują go buziakami! 

,,My 3 🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♀️🤸‍♀️ i On Us 3 and him💙", napisała Ania Lewandowska na Instgarmie pod wspólnym kadrem z córeczkami i ukochanym. 

Z kolei Robert Lewandowski opublikował to samo zdjęcie z podpisem: ,,Moje dziewczyny <3". 

Fani nie mogli przejść obojętnie obok takiego rozczulającego widoku. 

,,Wspaniały widok. Rodzinka w komplecie. Pięknie. pozdrawiam", ,,Otoczony dziewczynami! Teraz przydałby się chłopak", ,,I on taki szczesciarz! Super dziewczyny!", ,,taki babiniec jak u nas 😁 Ci faceci to jednak szczęściarze są ",  ,,Piękna rodzinka"czytamy. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.