Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia ze spaceru z córkami

Tak trzylatka pomaga mamie w opiece nad młodszą siostrą

Konrad Szczęsny 17 maja 2020 19:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA

Mama na medal! Anna Lewandowska 6 maja 2020 roku urodziła córeczkę Laura. Trenerka bardzo szybko powróciła do aktywności w mediach społecznościowych, gdzie publikuje urocze zdjęcia i filmiki. Na najnowszych nagraniach, udostępnionych na InstaStories widać, jak 31-latka spaceruje razem z córkami: Laurą oraz Klarą. Na jednym z filmików przez chwilę widać nawet twarz starszej córki państwa Lewandowskich!

Anna Lewandowska na spacerze z córkami

Na długo przed terminem rozwiązania było wiadomo, że żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się rodzić w Monachium. Początkowo planowała, że w tym szczególnym momencie będzie towarzyszyła jej mama, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa było to niemożliwe. Jak jednak zdradziła Maria Stachurska, narodziny Laury przebiegły bardzo szybko i bez żadnych komplikacji.

Anna Lewandowska po kilku dniach wróciła ze szpitala do domu, w którym mąż zgotował jej i nowo narodzonemu dziecku gorące powitanie. Od tamtej pory trenerka publikuje regularnie w mediach społecznościowych zdjęcia. Na jednych pozuje z rodziną, na innych sama.

Te najnowsze dokumentują spacer 31-latki z córkami. Na nagraniach zamieszczonych na InstaStories widzimy biegającą po parku Klarę, która w pewnym momencie dzielnie chwyta za wózek, by w ten sposób odciążyć mamę.

„Siostry”, podpisała uroczy filmik dumna Anna Lewandowska.

To jednak nie wszystko!

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

W pewnym momencie widać na nagraniu twarz Klary! Jak to możliwe? Dziewczynka, biegnąca szybko przed mamą, po prostu odwraca się w stronę aparatu, który trzyma w ręku Anna Lewandowska.

Dzięki temu wiadomo, jak wygląda starsza pociecha pary sportowców. Co ciekawe, bardziej widoczna była na innym nagraniu opublikowanym na InstaStories trenerki, jednak to po publikacji zostało przez nią skasowane...

Pełne uroku zdjęcia z rodzinnego spaceru możesz zobaczyć poniżej.  

Anna Lewandowska w Monachium na spacerze z córkami:

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Mała Klara dzielnie pomagała mamie prowadzić wózek, w którym leżała jej młodsza siostra:

Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

W pewnym momencie na nagraniu widać również twarz Klary Lewandowskiej. Podobna do sławnych rodziców?

Klara Lewandowska, twarz Klary Lewandowskiej
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

A tak mała Klara kibicowała tacie w trakcie meczu Bayernu Monachium. Uwagę zwraca urocza koszulka!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.