Lech Wałęsa o seksie z Danutą Wałęsą
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa wyjawił tajemnicę związku z żoną Danutą. Wyznanie byłego prezydenta na temat seksu wywołało w mediach prawdziwą burzę!

Konrad Szczęsny 10 października 2017 20:00
Lech Wałęsa o seksie z Danutą Wałęsą
Fot. East News

Wypowiedzi Lecha Wałęsy od zawsze odbijały się w mediach szerokim echem. W dużej mierze opinia publiczna traktowała je jako formę żartu, innym razem jako objaw niefrasobliwości byłego prezydenta lub próbę wzbudzenia sensacji. Jednak najnowsze zwierzenia polityka wywołały nie lada poruszenie, ponieważ dotyczą tak intymnej sfery, jak... jego współżycie z żoną Danutą!

Zobacz też: „Szłem czy szedłem, ale doszedłem”. Oto kultowe cytaty z Lecha Wałęsy, który obchodzi dziś 74. urodziny!

Lech Wałęsa o małżeństwie w książce „Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą”

Na osobiste zawierzenia namówili Lecha Wałęsę autorzy książki „Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą”. Zagadnęli go, z pozoru niewinne, o to, jak wyglądały kulisy jego małżeństwa i czy kariera polityczna odbijała się niekorzystnie na jego relacji z żoną Danutą. Były prezydent stwierdził, że zarówno on, jak i małżonka „wywodzili się z bardzo tradycyjnych rodzin, gdzie rola mężczyzny i kobiety była jasno określona. On miał zarabiać na dom, a żona wychowywać dzieci”. Cezary Łazarewicz i Andrzej Bober poszli krok dalej i zapytali byłego prezydenta o zagadnienie miłości w związku. Lech Wałęsa odpowiedział w swoim stylu.

Zobacz też: „Na miłość nie było czasu, tak się bawią intelektualiści”. Lech Wałęsa wspomina początki swojego małżeństwa

Lech Wałęsa o seksie z żoną Danutą


Na to nie było czasu. Przy takich dużych rodzinach, przy robotniczym życiu nie ma takich zabaw. Tak się bawią intelektualiści. W robotniczych rodzinach są proste reguły gry”, wyznał. Autorzy książki zauważyli przytomnie, że „z tych prostych reguł przyszła na świat ósemka dzieci”.
 

Tak. Zawsze, kiedy wychodziłem z aresztu czy jak wracałem z delegacji, kochaliśmy się bardziej. Tyle było miłości”, wyjaśnił prezydent.

Czy uważacie, że tym razem Lech Wałęsa posunął się za daleko, jeśli chodzi o intymne zwierzenia?

Zobacz także: Czarne chmury nad małżeństwem Wałęsów! Co były prezydent zarzuca swojej żonie?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.