Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Fot. EastNews
Mundial 2018

Kto wygra mecz Polska-Senegal? Bukmacherzy już wiedzą!

Jaki wynik obstawiają?

Monika Katarzyna Krupska 19 czerwca 2018 15:30
Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Fot. EastNews

Do godziny 17 pozostały już niecałe dwie godziny. Miejsca w barach i strefach kibica są już prawie wszystkie zajęte! Wszystko to z powodu Mistrzostw Świata w piłce nożnej i reprezentacji Polski, która gra na nich po raz pierwszy od 12 lat! Polacy pierwszy mecz na stadionie w Rosji rozegrają z Senegalem. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto z tego spotkania wyjdzie zwycięsko. Obstawiliście wyniki? 

Polska - Senegal 

Droga po mistrzostwo ma być zacięta, jednak pierwszy mecz nie powinien reprezentacji przysporzyć kłopotów. Według oferty polskich bukmacherów wyżej stoją akcje Biało-Czerwonych. W ofercie STS kurs Polski wynosi 2,40, a wygrana Senegalu to 3,14. Najsłynniejsza agnielska firma, William Hill Polaków wycenia na 2,30, a Senegal na 3,50. Remis to zaledwie 3,10, jednak według obydwu bukmacherów jest on mało prawdopodobny. 

Jeśli chodzi o gole to bez dwóch zdań możemy spodziewać się bramki Roberta Lewandowskiego! Duże szanse ma też Arek Milik i Łukasz Teodorczyk. Najwięcej możemy zarobić za gole Jana Bednarka lub Michała Pazdana. Aż 23 złote!

Będziecie oglądać?  

 

We are ready! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…