Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Fot. EastNews
Mundial 2018

Kto wygra mecz Polska-Senegal? Bukmacherzy już wiedzą!

Jaki wynik obstawiają?

Monika Katarzyna Krupska 19 czerwca 2018 15:30
Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Fot. EastNews

Do godziny 17 pozostały już niecałe dwie godziny. Miejsca w barach i strefach kibica są już prawie wszystkie zajęte! Wszystko to z powodu Mistrzostw Świata w piłce nożnej i reprezentacji Polski, która gra na nich po raz pierwszy od 12 lat! Polacy pierwszy mecz na stadionie w Rosji rozegrają z Senegalem. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto z tego spotkania wyjdzie zwycięsko. Obstawiliście wyniki? 

Polska - Senegal 

Droga po mistrzostwo ma być zacięta, jednak pierwszy mecz nie powinien reprezentacji przysporzyć kłopotów. Według oferty polskich bukmacherów wyżej stoją akcje Biało-Czerwonych. W ofercie STS kurs Polski wynosi 2,40, a wygrana Senegalu to 3,14. Najsłynniejsza agnielska firma, William Hill Polaków wycenia na 2,30, a Senegal na 3,50. Remis to zaledwie 3,10, jednak według obydwu bukmacherów jest on mało prawdopodobny. 

Jeśli chodzi o gole to bez dwóch zdań możemy spodziewać się bramki Roberta Lewandowskiego! Duże szanse ma też Arek Milik i Łukasz Teodorczyk. Najwięcej możemy zarobić za gole Jana Bednarka lub Michała Pazdana. Aż 23 złote!

Będziecie oglądać?  

 

We are ready! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.