Księżniczka Charlotte w niebieskiej sukience macha fotografom
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To najsłodsze, co dziś zobaczycie. Księżniczka Charlotte parodiuje królową!

To video to hit internetu

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2018 15:56
Księżniczka Charlotte w niebieskiej sukience macha fotografom
Fot. East News

Mała Charlotte znów skradła show królowej! Księżniczka wraz z całą swoją rodziną  pojawiła się na corocznym święcie Trooping the Colour. To wyjątkowe święto dla wszystkich Brytyjczyków, bowiem tego dnia swoje urodziny obchodzi Elżbieta II. Niestety choć to królowa powinna być tego dnia w centrum zainteresowania fanów royal family, księżniczka Charlotte postarała się, by to o niej mówiły media na całym świecie!

Księżniczka Charlotte jak Elżbieta II

Wygląda na to, że Charlotte nie tylko jest podobna do prababci, ale i chętnie ją naśladuje. To video tylko to potwierdza! Jeszce naście lat temu to książę Harry słynął z tego, że swoimi minami rozbawiał dziennikarzy. Chętnie pokazywał język i robił grymasy. Teraz w ślady wujka poszedł książę George, który otwarcie wyraża swoje niezadowolenie bądź znudzenie. W przypadku księżniczki Charlotte nie mogło być inaczej! Dziewczynka na obchodach urodzin królowej pokazała, jak to się robi!

To nagranie to kolejny dowód na to, że dla Charlotte Elżbieta II stanowi wzór do naśladowania. Mała księżniczka już przestała być grzeczną dziewczynką Córka Kate i Williama to prawdziwy urwis. Gdy wraz z George'm i tatą, księciem Williamem, poszła odwiedzić w szpitalu nowo narodzonego braciszka pokazała,  na co ją stać. Chętnie rozdawała uśmiechy i machała do zgromadzonych przed szpitalem fotoreporterów.

Wygląda na to, że Charlotte świetnie odnajduje się w roli niesfornej księżniczki, bowiem właśnie sparodiowała królową Elżbietę! Na nagraniu dokładnie widać, jak księżniczka naśladuje swoją babcię. A miny jej rodziców? Bezcenne. Musicie to zobaczyć! 

Księżniczka Charlotte
Fot. East News

Dzieci księżnej Kate: książę George i księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.