Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

W małżeństwie księżniczki Beatrice pojawił się pierwszy kryzys? Wszystko przez byłą partnerkę męża…

Ich związek został wystawiony na ciężką próbę

Gabriela Czernecka 22 września 2020 08:44
Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News

Choć od ślubu księżniczki Beatrice z Edoardo Mapelli Mozzi mijają niecałe dwa miesiące brytyjski Tatler donosi, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Ich relacja od samego początku wzbudzała spore kontrowersje. Para długo nie pokazywała się publicznie, a później okazało się, że partner księżniczki ma syna z poprzedniego związku. W końcu zakochani przestali się ukrywać i  w piątek 17 lipca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Para wzięła skromny ślub, co wielu komentowało, że być może właśnie zbyt wystawne ceremonie w rodzinie Windsorów sprawiły, że ich związki nie przetrwały. W świetle najnowszych informacji, ta zasada nie ma jednak zastosowania. Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie księżniczki Beatrice pojawiły się pierwsze problemy...

Małżeństwo księżniczki Beatrice - pierwszy kryzys?

To nie był typowy królewski ślub. Rodzina Windsorów zwykle dość hucznie celebruje takie uroczystości, ale tym razem postanowiła pokazać, że podobnie jak wszyscy Brytyjczycy, dostosowują się do obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Ślub księżniczki Beatrice był więc prywatną ceremonią, w której wzięło udział około 15 rodzin i przyjaciół, w tym dziadkowie panny młodej, jej rodzice – książę Andrzej i księżna Yorku Sarah, młodsza siostra, księżniczka Eugenie, wraz z mężem. Strona Edoardo obejmowała jego matkę i ojczyma, a także jego brata. Czteroletni syn pana młodego, Wolfie, był jego drużbą.

Młodzi małżonkowie dość szybko podzielili się wspólnymi fotografiami w sieci, dzięki czemu mogliśmy podziwiać m.in. zjawiskową suknię ślubną księżniczki Beatrice. Na udostępnionych w social mediach zdjęciach nie dało się nie zauważyć bijącej od wnuczki królowej radości. Niestety wiele wskazuje a to, że nie trwała ona zbyt długo. Jak donosi magazyn Tatler, Edoardo Mapalli Mozzi wciąż utrzymuje bliskie relacje z byłą partnerką, co nie do końca podoba się księżniczce.

Mama czteroletniego Wolfiego, Dara Juan, co prawda nie była obecna na ślubie byłego partnera, ale jak widać, wciąż jest obecna w jego życiu. Byli kochankowie podobno utrzymują bliskie relacje, często się spotykają. Razem wychowują syna. Przypomnijmy, że Dara Huang i Edoardo Mapelli Mozzi spotykali się w latach 2015-2018. Chwilę później on związał się z księżniczką Beatrice, a ona od niedawna łączona jest  londyńskim finansistą Filipposem Kodellas de la Morena. Mimo to wciąż utrzymują ze sobą kontakt. 

Wydaje się więc, że to nic zaskakującego, że Edoardo potrzebująć pomocy architekta, zwrócił się właśnie do byłej narzeczonej. Dara Huang udostępniła na Instagramie zdjęcie z przed biura milionera, do którego tego dnia podjechała na skuterze. „Mój nowy środek transportu i odzież robocza odwiedzają wyjątkowe miejsce”, podpisała fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dara Huang (@dara_huang)

Internauci mają jednak wątpliwości co do tego, czy faktycznie zażyła znajomość z byłą narzeczoną nie przeszkadza księżniczce. Choć podobno nie pojawiła się na ślubie pary ze względu na koronawirusa, to niektórzy snują teorie, że po prostu nie została zaproszona. W ten sposób Beatrice miała dać jej jasny sygnał na temat tego, co myśli o jej bliskiej relacji z Edoardo. Czyżby para zmagała się z pierwszym kryzysem?  

księżniczka Beatrice
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.