Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

W małżeństwie księżniczki Beatrice pojawił się pierwszy kryzys? Wszystko przez byłą partnerkę męża…

Ich związek został wystawiony na ciężką próbę

Gabriela Czernecka 22 września 2020 08:44
Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News

Choć od ślubu księżniczki Beatrice z Edoardo Mapelli Mozzi mijają niecałe dwa miesiące brytyjski Tatler donosi, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Ich relacja od samego początku wzbudzała spore kontrowersje. Para długo nie pokazywała się publicznie, a później okazało się, że partner księżniczki ma syna z poprzedniego związku. W końcu zakochani przestali się ukrywać i  w piątek 17 lipca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Para wzięła skromny ślub, co wielu komentowało, że być może właśnie zbyt wystawne ceremonie w rodzinie Windsorów sprawiły, że ich związki nie przetrwały. W świetle najnowszych informacji, ta zasada nie ma jednak zastosowania. Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie księżniczki Beatrice pojawiły się pierwsze problemy...

Małżeństwo księżniczki Beatrice - pierwszy kryzys?

To nie był typowy królewski ślub. Rodzina Windsorów zwykle dość hucznie celebruje takie uroczystości, ale tym razem postanowiła pokazać, że podobnie jak wszyscy Brytyjczycy, dostosowują się do obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Ślub księżniczki Beatrice był więc prywatną ceremonią, w której wzięło udział około 15 rodzin i przyjaciół, w tym dziadkowie panny młodej, jej rodzice – książę Andrzej i księżna Yorku Sarah, młodsza siostra, księżniczka Eugenie, wraz z mężem. Strona Edoardo obejmowała jego matkę i ojczyma, a także jego brata. Czteroletni syn pana młodego, Wolfie, był jego drużbą.

Młodzi małżonkowie dość szybko podzielili się wspólnymi fotografiami w sieci, dzięki czemu mogliśmy podziwiać m.in. zjawiskową suknię ślubną księżniczki Beatrice. Na udostępnionych w social mediach zdjęciach nie dało się nie zauważyć bijącej od wnuczki królowej radości. Niestety wiele wskazuje a to, że nie trwała ona zbyt długo. Jak donosi magazyn Tatler, Edoardo Mapalli Mozzi wciąż utrzymuje bliskie relacje z byłą partnerką, co nie do końca podoba się księżniczce.

Mama czteroletniego Wolfiego, Dara Juan, co prawda nie była obecna na ślubie byłego partnera, ale jak widać, wciąż jest obecna w jego życiu. Byli kochankowie podobno utrzymują bliskie relacje, często się spotykają. Razem wychowują syna. Przypomnijmy, że Dara Huang i Edoardo Mapelli Mozzi spotykali się w latach 2015-2018. Chwilę później on związał się z księżniczką Beatrice, a ona od niedawna łączona jest  londyńskim finansistą Filipposem Kodellas de la Morena. Mimo to wciąż utrzymują ze sobą kontakt. 

Wydaje się więc, że to nic zaskakującego, że Edoardo potrzebująć pomocy architekta, zwrócił się właśnie do byłej narzeczonej. Dara Huang udostępniła na Instagramie zdjęcie z przed biura milionera, do którego tego dnia podjechała na skuterze. „Mój nowy środek transportu i odzież robocza odwiedzają wyjątkowe miejsce”, podpisała fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dara Huang (@dara_huang)

Internauci mają jednak wątpliwości co do tego, czy faktycznie zażyła znajomość z byłą narzeczoną nie przeszkadza księżniczce. Choć podobno nie pojawiła się na ślubie pary ze względu na koronawirusa, to niektórzy snują teorie, że po prostu nie została zaproszona. W ten sposób Beatrice miała dać jej jasny sygnał na temat tego, co myśli o jej bliskiej relacji z Edoardo. Czyżby para zmagała się z pierwszym kryzysem?  

księżniczka Beatrice
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrice, ślub
Fot. Benjamin Wheeler/Press Association/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.