Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan zrujnowała królewski ślub?! Doprowadziła księżniczkę Beatrice do łez...

Żona Harry’ego znów sprowokowała skandal?

Ksenia Krasko 31 lipca 2020 10:54
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

To był skromny, ale piękny królewski ślub! 17 lipca księżniczka Beatrice wyszła za mąż za ukochanego Edoardo Mapelli Mozzi. Para pobrała się podczas prywatnej ceremonii na zamku w Windsorze, na którą zaproszono tylko krewnych i najbliższych przyjaciół. Na uroczystości obecna była królowa Elżbieta II, ale nie pojawili się młodzi royalsi, czyli Kate i William oraz Meghan i Harry. Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, pomimo nieobecności, Meghan zdołała doprowadzić Beatrice do łez.

Księżna Meghan zrujnowała ślub księżniczki Beatrice?

Ślub księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi zaplanowany był na maj tego roku, jednak plany zakochanych pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Zmienili więc datę i zrezygnowali z tradycyjnie wystawnej ceremonii.

Wyjątkowymi gośćmi na ich ślubie byli królowa Elżbieta II i książę Filip. Panna młoda zainspirowała się zresztą swoją babcią, i to właśnie jej suknię wybrała w tym ważnym dniu. Wyglądała pięknie, a fani rodziny królewskiej podkreślali, że skromna ceremonia utrzymana była w iście bajkowym klimacie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Pomimo ogólnie radosnej reakcji na zamążpójście Beatrice, jedna osoba postanowiła zrujnować jej ten ważny dzień. Jak twierdzi tabloid Woman’s Day, Meghan Markle doprowadziła księżniczkę do łez, chociaż nie była obecna na ceremonii.

Wymowny tytuł na okładce magazynu przyciąga uwagę: „Meghan rujnuje królewskie wesele! Beatrice we łzach ucieka z przyjęcia”. O co poszło? Jak czytamy, żona księcia Harry’ego skrytykowała kreację panny młodej. Wysłała kuzynce męża wiadomość, w której stwierdziła, że suknia Beatrice „to najbrzydsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek widziała”.

Tabloid dodał nawet zdjęcie uciekającej panny młodej, jednak znany portal Gossip Cop, który rozprawia się z plotkami, nie pozostawia złudzeń. Tłumaczy, że zdjęcie kobiety biegnącej po schodach jest przypadkowe, i ma jedynie wprowadzić czytelników w błąd. Dodaje, że opisana sytuacja w ogóle nie miała miejsca.

Księżna Meghan i książę Harry nie mogli uczestniczyć w ceremonii ślubnej ze względu na ograniczenia związane z panującą pandemią. Osoby z bliskiego kręgu rodziny królewskiej przekazały, że para „pogratulowała Beatrice i Edoardo w wiadomości prywatnej”. 

Źródło: Gossip Cop

księżniczka Beatrice, księżna Meghan, okładka
Fot. Mat. prasowe

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. MICHELE SPATARI/AFP/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.