księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zwolniła swoją asystentkę. Powód jest dość zaskakujący...

Księżna Cambridge nie miała skrupułów

Gabriela Czernecka 14 października 2019 16:54
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate zwolniła asystentkę! Powód? Jest dość zaskakujący. Księżna uchodziła zawsze za osobę, która ma ogromny szacunek do królewskiej etykiety, ale wygląda na to, że jej pracownicy nie mają taryfy ulgowej. Zachowanie Kate nie uszło uwadze internautów, którzy w komentarzach krytycznie odnoszą się do tego, jak potraktowała swoją asystentkę. Niektórzy piszą wprost, że swoim zachowaniem przypomina Meghan!

Asystentka księżnej Kate zwolniona

Asystentka księżnej Kate właśnie została zwolniona. Sophie Agnew pracowała dla brytyjskiej rodziny królewskiej przez siedem lat. Pomagała księżnej Cambridge uporządkować harmonogram dnia, sprawowała pieczę nad jej obowiązkami, umawiała ją na spotkania i pilnowała terminów. Niestety okazuje się, że księżna postanowiła rozstać się z asystentką. Niestety Brytyjczykom nie podoba się sposób, w jaki panie się pożegnały. 

Księżna miała podobno podziękować Sophie za współpracę, gdy ta wróciła z... miesiąca miodowego! Nic dziwnego, że była już pracownica Kate poczuła się urażona i decyzję żony Williama skomentowała na łamach mediów. Jak donosi Daily Mail, księżna ponoć nie miała złych zamiarów, a pomoc asystentki podobno okazała się zbędna tuż po tym, jak książęca para Sussex i książęca para Cambridge postanowiły oddzielić swoją działalność. 

Brytyjczykom nie podoba się jednak, że Kate zwolniła kobietę tuż po tym, jak ta wróciła z urlopu. Wygląda na to, że relacje książęcej rodziny ze służbą w ostatnim czasie nie należą do najlepszych. Sporo utrudnień z zatrudnieniem odpowiednich pracowników mieli niedawno Meghan i Harry, a nawet sama królowa... Czyżby Kate i William stanęli właśnie przed podobnym problemem? 

Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!