księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zwolniła swoją asystentkę. Powód jest dość zaskakujący...

Księżna Cambridge nie miała skrupułów

Gabriela Czernecka 14 października 2019 16:54
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate zwolniła asystentkę! Powód? Jest dość zaskakujący. Księżna uchodziła zawsze za osobę, która ma ogromny szacunek do królewskiej etykiety, ale wygląda na to, że jej pracownicy nie mają taryfy ulgowej. Zachowanie Kate nie uszło uwadze internautów, którzy w komentarzach krytycznie odnoszą się do tego, jak potraktowała swoją asystentkę. Niektórzy piszą wprost, że swoim zachowaniem przypomina Meghan!

Asystentka księżnej Kate zwolniona

Asystentka księżnej Kate właśnie została zwolniona. Sophie Agnew pracowała dla brytyjskiej rodziny królewskiej przez siedem lat. Pomagała księżnej Cambridge uporządkować harmonogram dnia, sprawowała pieczę nad jej obowiązkami, umawiała ją na spotkania i pilnowała terminów. Niestety okazuje się, że księżna postanowiła rozstać się z asystentką. Niestety Brytyjczykom nie podoba się sposób, w jaki panie się pożegnały. 

Księżna miała podobno podziękować Sophie za współpracę, gdy ta wróciła z... miesiąca miodowego! Nic dziwnego, że była już pracownica Kate poczuła się urażona i decyzję żony Williama skomentowała na łamach mediów. Jak donosi Daily Mail, księżna ponoć nie miała złych zamiarów, a pomoc asystentki podobno okazała się zbędna tuż po tym, jak książęca para Sussex i książęca para Cambridge postanowiły oddzielić swoją działalność. 

Brytyjczykom nie podoba się jednak, że Kate zwolniła kobietę tuż po tym, jak ta wróciła z urlopu. Wygląda na to, że relacje książęcej rodziny ze służbą w ostatnim czasie nie należą do najlepszych. Sporo utrudnień z zatrudnieniem odpowiednich pracowników mieli niedawno Meghan i Harry, a nawet sama królowa... Czyżby Kate i William stanęli właśnie przed podobnym problemem? 

Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.