Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News
Ze świata urody

Księżna Kate na spotkaniu w Londynie w szmaragdowej sukience!

Czy zapomniała o wizycie u fryzjera?

Redakcja VIVA! 4 października 2019 10:30
Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Księżna Kate i książę William pojawili się na spotkaniu w Londynie z przywódcą religijnym, Aga Khamem. Tym razem uwagę zwróciła nie tylko piękna kreacja księżnej, ale również jej fryzura. Czy Kate zapomniała o wizycie u fryzjera?

W co ubrana była księżna Kate podczas spotkania z Aga Khamem w Londynie?

Sukienka, która miała na sobie księżna Kate pochodzi z kolekcji Aross Girl i Soler London. Aross Girl to linia autorstwa byłej redaktorki Harper's Bazaar - Amandy Ross. Soler jest dziełem urodzonego w Barcelonie, londyńskiego projektanta Alexa Al-Badera. Jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Net-a-Porter.

Projekt Kate to model Amanda (556 USD), czyli ponad 2 tysiące złotych. Wykonany z jedwabnej żorżety, ma maksymalną długość i okrągły dekolt ze ściągaczami. Mocną stroną sukienki jest elastyczna talia, pasek oraz przezroczyste rękawy i mankiety ze ściągaczami. Do sukienki księżna dobrała szpilki Rebecca Greenery oraz kopertówkę Natasha. Dodatki kosztowały księżną około 3 tysięcy złotych.

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Co się stało z włosami księżnej Kate?

Niestety księżna chyba nie zdążyła odwiedzić fryzjera, jej odrost był widoczny i nawet piękne kolczyki Dazzling Ceramic nie odwróciły uwagi. Jak Wam się podoba look Księżnej Kate?

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.