Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News
Ze świata urody

Księżna Kate na spotkaniu w Londynie w szmaragdowej sukience!

Czy zapomniała o wizycie u fryzjera?

Redakcja VIVA! 4 października 2019 10:30
Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Księżna Kate i książę William pojawili się na spotkaniu w Londynie z przywódcą religijnym, Aga Khamem. Tym razem uwagę zwróciła nie tylko piękna kreacja księżnej, ale również jej fryzura. Czy Kate zapomniała o wizycie u fryzjera?

W co ubrana była księżna Kate podczas spotkania z Aga Khamem w Londynie?

Sukienka, która miała na sobie księżna Kate pochodzi z kolekcji Aross Girl i Soler London. Aross Girl to linia autorstwa byłej redaktorki Harper's Bazaar - Amandy Ross. Soler jest dziełem urodzonego w Barcelonie, londyńskiego projektanta Alexa Al-Badera. Jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Net-a-Porter.

Projekt Kate to model Amanda (556 USD), czyli ponad 2 tysiące złotych. Wykonany z jedwabnej żorżety, ma maksymalną długość i okrągły dekolt ze ściągaczami. Mocną stroną sukienki jest elastyczna talia, pasek oraz przezroczyste rękawy i mankiety ze ściągaczami. Do sukienki księżna dobrała szpilki Rebecca Greenery oraz kopertówkę Natasha. Dodatki kosztowały księżną około 3 tysięcy złotych.

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Co się stało z włosami księżnej Kate?

Niestety księżna chyba nie zdążyła odwiedzić fryzjera, jej odrost był widoczny i nawet piękne kolczyki Dazzling Ceramic nie odwróciły uwagi. Jak Wam się podoba look Księżnej Kate?

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…