Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News
Ze świata urody

Księżna Kate na spotkaniu w Londynie w szmaragdowej sukience!

Czy zapomniała o wizycie u fryzjera?

Redakcja VIVA! 4 października 2019 10:30
Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Księżna Kate i książę William pojawili się na spotkaniu w Londynie z przywódcą religijnym, Aga Khamem. Tym razem uwagę zwróciła nie tylko piękna kreacja księżnej, ale również jej fryzura. Czy Kate zapomniała o wizycie u fryzjera?

W co ubrana była księżna Kate podczas spotkania z Aga Khamem w Londynie?

Sukienka, która miała na sobie księżna Kate pochodzi z kolekcji Aross Girl i Soler London. Aross Girl to linia autorstwa byłej redaktorki Harper's Bazaar - Amandy Ross. Soler jest dziełem urodzonego w Barcelonie, londyńskiego projektanta Alexa Al-Badera. Jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Net-a-Porter.

Projekt Kate to model Amanda (556 USD), czyli ponad 2 tysiące złotych. Wykonany z jedwabnej żorżety, ma maksymalną długość i okrągły dekolt ze ściągaczami. Mocną stroną sukienki jest elastyczna talia, pasek oraz przezroczyste rękawy i mankiety ze ściągaczami. Do sukienki księżna dobrała szpilki Rebecca Greenery oraz kopertówkę Natasha. Dodatki kosztowały księżną około 3 tysięcy złotych.

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Co się stało z włosami księżnej Kate?

Niestety księżna chyba nie zdążyła odwiedzić fryzjera, jej odrost był widoczny i nawet piękne kolczyki Dazzling Ceramic nie odwróciły uwagi. Jak Wam się podoba look Księżnej Kate?

Księżna Kate w szmaragdowej sukni 2019
Fot. East News

Księżna Kate 2019, stylizacje
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.