KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry wierzy, że Dianę zamordowano? Chce zemścić się na bliskich, że do tego dopuścili

Wnuk Elżbiety II zgadza się z teorią Anonymous?

Ksenia Krasko 2 września 2020 14:51

Jak donosi jeden z zagranicznych tabloidów, książę Harry postanowił wyprodukować film dokumentalny o swojej matce, księżnej Dianie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ma ujawnić prawdę o jej śmierci. Podobno wierzy w teorię, że Lady Di zamordowano, i zamierza to udowodnić. Produkcja ma być jego rodzajem zemsty na rodzinie, która dopuściła do tragedii w 1997 roku. Czy te plotki są prawdziwe? Sprawdźmy.

Książę Harry chce zrobić film o zabójstwie księżnej Diany

Okładka tygodnika Star nie pozostawia wątpliwości – książę Harry jest absolutnie przekonany, że Diana została zamordowana. Wnuk Elżbiety II ma ujawnić całą prawdę w nowym filmie dokumentalnym, a podobno otrzymał już kilkadziesiąt milionów dolarów od bezimiennych producentów z Hollywood.

Tabloid przypomina o teoriach spiskowych, związanych ze śmiercią księżnej Diany i sugeruje, że Harry „ma za złe, że babcia i ojciec nie zrobili wystarczająco dużo”, aby ochronić jego matkę. Publikacja ujawnia też, że książę potrzebuje teraz tych pieniędzy, ponieważ wydał oszczędności na nowy dom dla swojej rodziny.

Gdyby teoria magazynu Star okazała się prawdą, można by stwierdzić, że wnuk królowej Elżbiety II zgadza się z tym, co twierdzą haktywiści z grupy Anonymous – według nich, Lady Di nie zginęła przez przypadek. Grupa anonimowych hakerów jest przekonana, że to książę Filip zlecił jej morderstwo, i ma na to dowody.

Nigdy nie ujawniono żadnego z nich, więc nie wiadomo, czy to założenie jest zgodne z prawdą. Należy jednak przyznać, że dla wielu osób śmierć księżnej Diany nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać...

Anonimowe źródło tabloidu twierdzi, że film dokumentalny „byłby sposobem Harry'ego na zemstę”. Za co? Tego nie piszą. Portal Gossip Cop potwierdza domysły, że cały ten artykuł jest fikcją, podobnie jak i reszta publikacji magazynu Star na temat rodziny królewskiej. 

Książę Harry, magazyn Star
Fot. Mat. prasowe

Książę Harry, księżna Diana
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.