Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Krawczyk odwiedził grób ojca. Jego wpis podzielił internautów

Chęć upamiętnienia ojca czy przesada?

Gabriela Czernecka 24 czerwca 2021 16:03
Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Ostatnie miesiące dla rodziny Krzysztofa Krawczyka były wyjątkowo trudne. W mediach upłynęły pod znakiem kolejnych odsłon konfliktu między synem muzyka, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a żoną artysty, Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Ich wzajemna walka trwa, ale syn Krzysztofa Krawczyka nie próżnuje. Walczy o zdrowie i godne życie. Próbuje swoich sił w muzyce, kultywuje pamięć o ojcu. Właśnie odwiedził jego grób. Zastał poruszający widok…

Grób Krzysztofa Krawczyka pełen kwiatów. Fani pamiętają

Śmierć Krzysztofa Krawczyka mocno wstrząsnęła nie tylko rodziną artysty, ale i jego fanami. Jego muzyka na zawsze pozostanie z nami. I choć dziś od śmierci artysty mija już kilka tygodni, fani pamiętają o zmarłym muzyku, czego dowodem są najnowsze zdjęcia Krzysztofa Krawczyka Juniora, na których pokazał grób ojca. 

Zobacz: Andrzej Kosmala odwiedził grób Krzysztofa Krawczyka. Tak dziś wygląda

Krzysztof Krawczyk serial
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka

Na swoich social mediach Krzysztof Krawczyk Junior opublikował serię zdjęć z grobu muzyka. Syn Krawczyka udał się do Grotnik w towarzystwie swojej partnerki, Katarzyny. Krawczyk Junior serię zdjęć opatrzył wzruszającym wpisem: „Tyś jest mój świat, Ojcze wspaniały, Gdzie rajskie niebo i wszechświat CAŁY”, czytamy. 

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka jest zakochany! Pokazał zdjęcia z partnerką

W sieci pojawiła się jednak masa nieprzychylnych komentarzy, w których internauci piszą wprost, że dodawanie zdjęć nad grobem rodziców jest niesmaczne. „Czyż odwiedziny grobu ojca nie powinno się robić w zaciszu własnego serca a nie robić sobie fotki i umieszczać na facebook-u?”, „Kto sobie robi fotki nad grobem rodzica? Pochowałem już oboje rodziców ,ale nie mam żadnej takiej fotki”, cytuje słowa internautów Super Express. Chęć upamiętnienia ojca czy przesada? Oceńcie sami, ale dla samego Igora Krawczyka odwiedzenie grobu ojca jest wyjątkowym i przełomowym momentem, bo jak pisze w komentarzu partnerka Juniora: „KRZYŚ TERAZ MOŻESZ POJECHAĆ DO TATY I NIKT CI JUŻ NIE ZABRONI❤❤”.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.