Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala, Warszawa, 15.11.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News
WSPOMNIENIE

Andrzej Kosmala odwiedził grób Krzysztofa Krawczyka. Tak dziś wygląda

Widok jest naprawdę niezwykły...

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2021 21:14
Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala, Warszawa, 15.11.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły 5. czerwca dwa miesiące. Andrzej Kosmala, długoletni menedżer i przyjaciel artysty regularnie odwiedza grób artysty w Grotnikach pod Łodzią. Mężczyzna zamieścił w sieci zdjęcia, które są dowodem na to, że fani wciąż pamiętają o swoim idolu...

Śmierć Krzysztofa Krawczyka. Żałoba w cieniu rodzinnej kłótni

Odszedł niespodziewanie, pozostawiając wielką pustkę. Krzysztof Krawczyk zmarł 5. kwietnia 2021 roku w Poniedziałek Wielkanocny. Wcześniej przebywał w szpitalu m.in. w związku z zakażeniem koronawirusem. Został jednak wypisany.

Zgasł w swoim rodzinnym, ukochanym domu. Miał 74 lata. Do końca towarzyszyła mu żona Ewa. Wiadomość o śmierci artysty wstrząsnęła Polską. Niestety, krótko po tym, jak odszedł, rozpętała się prawdziwa medialna burza. W spór włączeni są najbliżsi Krzysztofa Krawczyka: jego jedyne biologiczne dziecko, Krzysztof Igor, żona Ewa, członek Trubadurów Marian Lichtman, długoletni menedżer Andrzej Kosmala oraz osoby postronne. Na szczęście w ostatnich dniach sytuacja nieco się uspokoiła...

Tym razem o zmarłym artyście jest głośno za sprawą zdjęcia jego grobu, które w sieci zamieścił właśnie wspomniany przyjaciel artysty. To wyjątkowy widok...

Czytaj także: Andrzej Kosmala zapewnia, że chciał pomóc synowi Krzysztofa Krawczyka!

Grób Krzysztofa Krawczyka z lotu ptaka
Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Tak wyglądał grób Krzysztofa Krawczyka z lotu ptaka kilka dni po jego śmierci. Grotniki koło Łodzi

Grób Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala pokazał zdjęcie

Na swoim profilu na Facebooku Andrzej Kosmala zamieścił w piątek 11. czerwca osobiste fotografie. Na pierwszej z nich widać go z kompozytorem większości przebojów Krzysztofa Krawczyka, Ryszardem Kniatem.

„Krzysiu modlimy się za Ciebie i dla Ciebie! Rysiek i Andrzej”, podpisał je.

Na drugim dostrzec można natomiast samą mogiłę. „Dzisiaj o 14.34 na grobie Krzysztofa Krawczyka!”, zostało podpisane.

Fani są niezwykle poruszeni tym widokiem.

„Wygląd grobu Śp. Krzysztofa Krawczyka najlepiej obrazuje, jesli ktoś nie jest w stanie pojąć fenomenu jego osoby, jaki był dla nas zwyklych ludzi, był nam wszystkim bardzo BLISKI, autentyczny, szczery do bólu, uczciwy. Kochał ludzi, ta miłość którą nam okazał przez 6 dekad życia, jest widoczna na Jego grobie”, podkreśliła jedna z internautek, znajomych Andrzeja Kosmali.

Niestety, pomysł z publikowaniem zdjęć grobu nie wszystkim się spodobał. Menedżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zdecydował się zatem odnieść do negatywnych komentarzy.

„Chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że na swojej stronie mogę pisać co uważam za stosowne. Nie musisz człowieku czytać…”, uciął krótko.

Poniżej opublikowane przez Andrzeja Kosmalę zdjęcia grobu Krzysztofa Krawczyka... Ten widok jest naprawdę niezwykły.  

Czytaj także: Krzysztof Krawczyk Junior atakuje Andrzeja Kosmalę: „Jest pan podłym człowiekiem i kłamcą!”

Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala, Warszawa, 15.11.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala, Warszawa, 15.11.2010 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.