Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przepowiedział wojnę

Kiedy nastąpi?

Sabina Zięba 16 czerwca 2020 12:30
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Obecnie większość ludzi na całym świecie zmaga się z kryzysem spowodowanym przez koronawirusa i zastanawia się, jak będzie wyglądała nasza przyszłość tuż po nim. Okazuje się jednak, że możemy mieć o wiele większe zmartwienia. Najpopularniejszy polski jasnowidz miał wizję, że czeka nas wojna. I to już niebawem!

Krzysztof Jackowski o wojnie w 2020

Spekulacje na temat ewentualnej III wojny światowej trwają od dłuższego czasu. Już kilkanaście lat temu siostra Łucja przewidziała, że konflikt nadejdzie niebawem, a przetrwa go jedynie nasz kraj, stając się liderem powojennej Europy. Teraz i jasnowidz Jackowski przepowiada wojnę, choć celowo nie nazywa jej „światową”, bo nie do końca wie, jaki może mieć kształt... Kiedy nadejdzie i jak będzie wyglądać?

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej transmisji na żywo, zapowiedział, że nadchodzi konflikt zbrojny. Zaczął słowami: „Jeżeli to będzie sprowokowane, to zanim to się zacznie, będzie mowa o dużym skażeniu środowiska. Ale to będzie miało początek gdzieś poza Europą”. Następnie zaklął i po zawieszeniu na chwilę głosu, dodał: „Znów to słowo: brudna bomba. Znów to słowo, które kiedyś używałem… Że gdzieś spadnie brudna bomba”.

Z jego przepowiedni wiadomo również, gdzie i kiedy nastąpi konflikt. Zdradził: „To się zacznie w miejscu, w którym byśmy się nie spodziewali za bardzo. Indie, Pakistan. (…) Wojna będzie się toczyła w trzech różnych miejscach jednocześnie”. Dodał jednak, że mimo tego iż wszystko ma się rozpocząć daleko od terytorium Polski, nie jest wykluczone, że się nie przeniesie na terytorium Europy. Podobno Donald Trump nie będzie tego chciał, lecz wówczas Waszyngton straci kontrolę i nie wszystko będzie zależne od prezydenta USA. A kiedy owa wojna ma nastąpić? Otóż Jackowski złe przeczucia kojarzy... już z tym latem!

Myślicie, że ma rację i najgorsze dopiero przed nami?  

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.