Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER
O tym się mówi

Opole 2023. Syn Krzysztofa Krawczyka zadebiutował na ściance! Zdobył się na szarmancki gest wobec towarzyszki...

Wcześniej poruszająco uczcił pamięć taty

Marcjanna Maryszewska 9 czerwca 2023 21:05
Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior jest jednym z wielu artystów, którzy wystąpią dziś wieczorem przed publicznością w Opolu podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Jego obecność wzbudza wiele emocji, zwłaszcza w perspektywie jego problemów zdrowotnych. Syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka ochoczo zapozował na ściance, a chwilę przed otwarciem wydarzenia złożył hołd ojcu w wyjątkowym miejscu.

Krzysztof Krawczyk na ściance podczas 60. KFPP w Opolu

Przed nami trzy dni pełne emocji, a to wszystko za sprawą Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który w tym roku obchodzi swój 60. jubileusz. Pierwszy dzień tego wyjątkowego festiwalu upłynie pod znakiem wspomnień najważniejszych muzycznych wydarzeń od początku jego istnienia. Koncert poprowadzą Beata Chmielowska-Olech, Tomasz Kammel i Marek Sierocki.

CZYTAJ TAKŻE: Olivier Janiak inicjatorem pięknej akcji charytatywnej. Prezenter odmienił życie małych pacjentów chorujących na nowotwór

Wydarzenie rozpoczęło się jednak nie na scenie, a ściance, gdzie zapozowała cała plejada największych gwiazd. Jako jeden z pierwszych pojawił się dawno niewidziany syn Krzysztofa Krawczyka! To wyjątkowa chwila dla niego samego, ale również fanów zmarłego artysty, którzy będą świadkami reaktywacji dawnego zespołu Krawczyka — Trubadurzy. Krzysztof Krawczyk Junior zagra z nimi największe przeboje, czym uczci pamięć taty. Media informują, że 

Syn gwiazdora zapozował fotoreporterom u boku prowadzącej Pytanie na Śniadanie, Małgorzaty Opczowskiej. Swoją towarzyszkę obdarował szarmanckim pocałunkiem w dłoń w blasku fleszy. Wszystko wskazuje na to, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Tylko zobaczcie, jak się prezentowali!

Krzysztof Krawczyk Junior, 60. KFPP w Opolu 2023, 9.06.2023

Fot. Podlewski / AKPA

Krzysztof Krawczyk Junior, Małgorzata Opczowska, 60. KFPP w Opolu 2023, 9.06.2023

Fot. Podlewski / AKPA

Fot. Podlewski / AKPA

Wzruszający gest syna Krawczyka. Tak uczcił pamięć artysty

Chwilę przed rozpoczęciem koncertu Krzysztof Krawczyk Junior udał się do opolskiej Alei Gwiazd. Towarzyszył mu Marian Lichtman z Trubadurów oraz reporterka Faktu, której syn piosenkarza udzielił krótkiego wywiadu. "Sam fakt, że jestem w Opolu, w takim charakterze, to jest zaszczyt, szczęście" — przyznał wzruszony Junior, który już tego wieczoru zaśpiewa dwie piosenki z repertuaru ojca: Znamy się tylko z widzenia oraz Przyjedź mamo na przysięgę. "Był rewelacyjny. Był ikoną polskiej piosenki, wspaniałym piosenkarzem" — wspominał, pogrążając się w zadumie nad jego gwiazdą.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Maciej Musiał pokazał zdjęcie ze swoim tatą. Okazja była szczególna

Wtedy wydarzyło się coś naprawdę wyjątkowego... Panowie odśpiewali refren Parostatku, czyli jednego z największych przebojów Krawczyka, po czym Junior złożył symboliczne białe róże na upamiętniającej go gwieździe.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.