Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z życia gwiazd

Maciej Musiał pokazał zdjęcie ze swoim tatą. Okazja była szczególna

Obu panów wiele łączy!

Marta Nawacka 8 czerwca 2023 12:02
Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska

Maciej Musiał, znany większości z nas jako Tomek z serialu „Rodzinka.pl” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Okazuje się, że talent aktorski odziedziczył po... tacie, który także spełnia się w tym zawodzie. Teraz w swoich mediach społecznościowych zamieścił urocze kadry z Andrzejem Musiałem. Obaj panowie świętowali ważną okazję.

Maciej Musiał – kariera

Maciej Musiał od wielu lat obecny jest w polskim show-biznesie i śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Widzowie pokochali go za rolę Tomka, najstarszego z synów Natalii i Ludwika Boskich w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Mogliśmy go także oglądać w „Wiedźminie” Netfliksa. I choć jego kariera prężnie się rozwija, to ostatnio aktor ma za sobą ciężkie chwile. Do prokuratury trafił zarzut reklamowania przez niego alkoholu.

Czytaj też: Partnerował Otylii Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami. Groźny wypadek na zawsze odmienił jego życie...

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Musiał z mamą, Anną, w sesji dla magazynu VIVA!, 2014 rok

Maciej Musiał – ojciec. Kim jest Andrzej Musiał?

Okazuje się, że talent aktorski jest w rodzinie Macieja Musiała dziedziczny... Choć nie każdy o tym wie, to jego tata, Andrzej Musiał, również spełnia się w tym zawodzie. W 1982 roku zdał egzamin eksternistyczny w Warszawie dla aktorów dramatu. Na swoim koncie ma wiele różnych ról, związany był również z kilkoma teatrami, między innymi z Teatrem Płockim, Teatrem Nowym w Łodzi czy Teatrem Rozmaitości w Warszawie, a także w Teatrze Telewizji. Ojciec Macieja Musiała pojawił się także w polskiej adaptacji „Wiedźmina” oraz filmach i serialach takich jak „Sęp”, „Prawo Agaty”, „Różyczka”, „M jak miłość”, „Rodzinka.pl”, a także „Usta, usta”.

Wszystko wskazuje na to, że talent aktorski nie jest jedynym, co łączy obu panów, a ojciec i syn mają ze sobą wspaniały kontakt. Maciej Musiał zamieścił na swoim Instagramie zdjęcia ze wspólnego wyjścia z tatą. Okazuje się, że okazja do świętowania była szczególna – Andrzej Musiał świętuje 68. urodziny! „Urodzinowy tata, mój przystojniacha", napisał jego syn. Przyłączamy się do najlepszych życzeń! Na zamieszczonych zdjęciach możemy zobaczyć, jak wygląda tata młodego aktora. Widać podobieństwo?

Zobacz także: Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Opowiedziała, dlaczego odeszła z telewizji

Andrzej Musiał
Fot. Maciej Musiał Instagram/@maciejmusial_official

Maciej Musiał i Andrzej Musiał przed studiem DDTVN,  23.04.2023, Warszawa
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Maciej Musiał i Andrzej Musiał przed studiem DDTVN,  23.04.2023, Warszawa

Maciej Musiał i Andrzej Musiał w DDTVN, 23.04.2023, Warszawa
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Maciej Musiał i Andrzej Musiał w DDTVN, 23.04.2023, Warszawa 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?